Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@ rumak

 

hmm...może trochę się wysilisz ojcze dyrektorze ;) grafika google powinna wyswietlić Tobie kilka modeli targowych, więcej potu potrzeba na zdjęcia z misji ;) W 11 wyprzedało prawie cały zapas kolb z adapterem właśnie na misje...to tyle jeśli chodzi o realizm ;)

 

@ Jacek GROT

 

Przejsciówka pasi do boyi, montaż przebiega podobnie jak w przypadku oryginalnej kolby drewnianej od AKMa

Link to post
Share on other sites

Będzie trzeba ciąć przejściówkę i klocek wychodzący z ogona RK. Napisałem, że montaż przebiega podobnie jak przy kolbie od ostrego AKMa do RK boyi ;) do tej przejściówki potrzebna jest rura, nakretka i podkładka zabezpieczajaca od tego zestawu, nie wiem czy jakaś rura od asg bedzie pasować. Zestaw z kolbą złożoną jest tak długi jak kolba beryla i mnie osobiście nie pasi.

Link to post
Share on other sites

Dzieci wy moje kochane no :) składamy beryle z różnych rzeczy, kombinujemy jak konie pod górkę, tniemy, spawamy, kleimy, itp itd a wy się mnie pytacie czy będzie pasować XD jak nie będzie to się weźmie większy młotek i pasować będzie o! ^^

 

Tu masz zdjęcie z podobnym adapterem:

b7.jpg

EDIT: Tylko nie jestem pewny czy ten Beryl na aukcji to wersja ostra ...hmmm ...

Edited by Ghola
Link to post
Share on other sites

Kolega chyba coś jarał :bialaflaga: albo wieczorne mleko zaszkodziło. Beryl z aukcji allegro jest prawdziwy a znajdziesz go na tej stronie : http://opisybroni.republika.pl/ o ile się nie mylę :wink: klamka jakiej foto wstawiłeś to model commando i nie o takim tu aktualnie mówimy... choć adapter ten sam :wink: nie wiem do kogo napisałeś "tu masz" bo mi tego zestawu nie musisz przedstawiać, mam taki przed sobą, prosto z zagranicznych "wczasów".

 

@Jacek GROT

 

mogę porobić foty tego kajdaniarstwa , jeśli jesteś zainteresowany to daj znać na PW

Edited by AeroL
Link to post
Share on other sites

Kolega chyba coś jarał :bialaflaga: albo wieczorne mleko zaszkodziło. Beryl z aukcji allegro jest prawdziwy a znajdziesz go na tej stronie : http://opisybroni.republika.pl/ o ile się nie mylę :wink: klamka jakiej foto wstawiłeś to model commando i nie o takim tu aktualnie mówimy... choć adapter ten sam :wink: nie wiem do kogo napisałeś "tu masz" bo mi tego zestawu nie musisz przedstawiać, mam taki przed sobą, prosto z zagranicznych "wczasów".

 

@Jacek GROT

 

mogę porobić foty tego kajdaniarstwa , jeśli jesteś zainteresowany to daj znać na PW

Napisałem że nie jestem pewny a nie że to nie jest ostry beryl ;) dzięki za ten link , po raz pierwszy widzę aby ktoś założył do beryla ten typ łoża przedniego.

Link to post
Share on other sites

Z prawej strony masz bezpiecznik. Selektor jest z lewej. Chyba że patrzałeś jakoś od lufy strony :icon_razz2: Wymiarów Ci nie podam, ale myślę że na podstawie zdjęć da się określić wielkość oznaczeń. (od strony selektora są oznaczenia C, P, S. S jest na zdjęciu zasłonięte przez dźwigienkę selektora)

 

http://imageshack.us/g/90/berylbezpiecznik0112wu.jpg/

Link to post
Share on other sites

Bardziej chodzi mi o włożenie tego kajdaniarstwa w cm048...

 

Z zamontowaniem tej przejściówki do cymki raczej nie będzie problemu, problem może być z dopasowaniem rury kolby od zabawki asg. Bezpieczniej będzie kupić cały zestaw, taki jak na pierwszym zdjęciu.

Na drugim foto masz uproszczony zarys jak to można zamontować w cymce. Niebieski - kształt ogona cymy, brąz – otwór na rurę kolby, żółty – wkręt i dodatkowa śruba mocująca z gwintowanym klockiem od strony GB, zielony – tuleja dystansowa, zapobiegająca wyłamaniu ścianek adaptera i ogona cymy.

 

107og.jpg

 

fgfyf108.jpg

Link to post
Share on other sites

Ok, obczaję jeszcze co na necie piszą. Chociaż z kolei dobre opinie czytałem o tym Scansolu, ludzie tym lakiery z alu felg usuwają. No i niby pisze, że usuwa farby na bazie żywic i temu podobnych. Podzwonie też po firmach zajmujących się malowaniem proszkowym i oczyszczaniem metali, może taniej wyjdzie jak oni to zrobią;) Aha i opalanie tego ustrojstwa nic nie daje, mi imitacja zamka przekręciła się w ogniu;p

 

 

Edit: Są na ryku specjalne preparaty, szkoda tylko ze w bańkach po 10l:D

Edited by rumak
Link to post
Share on other sites

Kto już robił na swoim Berylu oznaczenia? Chodzi mi głównie o te oznaczenie FB, macie jakieś wskazówki tudzież porady? Wymiary też bym prosił jeśli kto posiada.

Mam zamiar robić je dremlem, tak jak pisał Dread lecz nie wiem jak mam się do tego zabrać;/

Link to post
Share on other sites

Ja wymiary brałem ze zdjęć, wydrukowałem sobie w skali 1:1, potem przeniosłem miękkim ołówkiem na korpus. Potem wziąłem końcówkę grawerską i przewód giętki dremla (końcówka taka stożkowa z pyłem diamentowym). Potem kawałek blaszki, albo metalowa linijka i jedziesz równo wzdłuż linii. Akurat logo FB jest na tyle proste, że nie ma jakiś zakrętasów, wszystko ładnie od linii.

 

Oczywiście na początku wyszło mi koszmarnie i logo FB zostało przerobione na Arm Of Seele, ale po paru próbach wychodzi ładnie. Fajnie się ćwiczy na takich blaszkach, co razem z rachunkiem za telefon przychodzą :)

Link to post
Share on other sites

No właśnie w tym problem, ze nie mam tej miękkiej końcówki;/ I boję się, że końcówka może mi uciekać z linii. A może jakiś pomysł na szablon?

 

No właśnie w tym problem, ze nie mam tej miękkiej przedłużki;/ I boję się, że końcówka może mi uciekać z linii. A może jakiś pomysł na szablon?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...