Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mam mały problem z jedną z oryginalnych części do Beryla, otóż kupiłem osadę łoża i nakładki i koło dźwigienki mocowania na lufie mam wsadzony wystający bolec. Blokuje on dźwignię w pozycji zamkniętej. Nie wiem co z nim zrobić czy wyciągać obcęgami, czy wbijać go głębiej? Nie chciał bym uszkodzić części.

Link to post
Share on other sites

tak odnośnie selektora od beryla.czy ktos moze sprawdzal czy pasowałby gb v.3 w wersji od gietek albo mp5?a nie kalachow? w koncu one maja selektory obustronne.Mozna by nawiercic dziure po lewej stronie w miejscu selektora,a bezpiecznik by sluzyl tylko dla ozdoby.źle mysle?

Link to post
Share on other sites

Ponawiam posta:

 

Mam mały problem z jedną z oryginalnych części do Beryla, otóż kupiłem osadę łoża i nakładki i koło dźwigienki mocowania na lufie mam wsadzony wystający bolec. Blokuje on dźwignię w pozycji zamkniętej. Nie wiem co z nim zrobić czy wyciągać obcęgami, czy wbijać go głębiej? Nie chciał bym uszkodzić części.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Po przykrych doświadczeniach z przedłużkami na lufie odradzam. Beryl jest dosyć długi, co powoduje, że łatwo jest zahaczyć lufą o drzewo, czy inną framugę. Ja tak zahaczyłem, zerwałem gwint i wygiąłem lufę wewnętrzną.

 

Jak chcesz Beryla na ścianę, to bierz, jak do biegania i strzelania, to już lepiej wytoczyć stalową jednoczęściową.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Szybkie pytanie - ktoś wie jaki jest format numeru seryjnego na Berylu? Na jedynym zdjęciu w dobrej jakości jakie mam widzę coś w stylu "2006 FA01347". Dobrze widzę? Ktoś wie co poszczególne znaki oznaczają?

Jakby jeszcze ktoś mi powiedział co jest wybite na lewej stronie podstawy szczerbiny i gdzie jeszcze można znaleźć numerki, to byłbym wniebowzięty.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...