Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tak jak obiecałem, repliczka po prof. malowaniu u Robsona z Barsów.

http://makietydogier...tydogier/?p=977

 

kalach1.jpg

 

kalach2.jpg

 

Ciekawa hybryda, przypomina trochę wariacje na temat mini/beryla zza oceanu...gratuluje

 

Kolbę kupiłeś bez gumowej stopy czy zdemontowałeś celowo?

 

ps. mam na sprzedaż taki chwyt pistoletowy jeśli ktoś chce , kolba C tez mi nie będzie już potrzebna.

Link to post
Share on other sites

Cholera, gdyby te wymiary się zgadzały. To by był full wypas tak to trochę... dziwoląg. Ni to długi beryl ni krótki, ni komando. Trochę jak jakaś taktyczna zastawa m92.

 

No i co za tym idzie, nie ma ani zalet długiego ani mini beryla.

Edited by Maza94
Link to post
Share on other sites

Cholera, gdyby te wymiary się zgadzały. To by był full wypas tak to trochę... dziwoląg. Ni to długi beryl ni krótki, ni komando. Trochę jak jakaś taktyczna zastawa m92.

 

No i co za tym idzie, nie ma ani zalet długiego ani mini beryla.

 

A to miniacz ma jakieś zalety? Przedstaw proszę. Zawsze mi się wydawało, że tylko długość jest jego pożądaną cechą. Jak dla mnie Tymom odwaliłeś kawał dobrej roboty, aż ślinka cieknie jak się patrzy na te cudo :icon_razz2: Tylko powiedz proszę, skąd do licha wziąłeś kopię chwytu pistoletowego Fab Defense w wersji ASG? :icon_evil:

Edited by rumak
Link to post
Share on other sites

To chwyt CAA, produkcja strzelam King Arms i oznaczenie G16 :icon_wink:

 

Nie mówię, że zła robota. Bardzo fajna replika, co do zalet mini to moja subiektywna opinia.

 

W WP wyzywają na mini, że głośny, że niecelny i ogólnie gówniasty jak beryl (przełącznik) to opinia kolegi, który jest w woju i ma takie co.

 

Co do wersji ASG, Mini jest fajne bo jest bardzo kompaktowe, ze złożoną kolbą (klasyczną) krótsze od AKS-74U czy AKMSU. Które nadaje się świetnie do CQB. No i nie potrzeba do niej jakiegoś wielkiego pokrowca, wystarczy wrzucić do średniego plecaka (np. 3 dniówki jakiejś).

Edited by Maza94
Link to post
Share on other sites

Kurde, to niezły ze mnie frajer skoro sprzedałem Ci tak tanio tą kolbę. No ale, wolny rynek.

Pytanie do znawców: czym zaszpachlować dziury w body od kałacha? Z racji robienia otworów pod bezpiecznik i selektor na wzór berylowski, trzeba troszkię otworek przesunąć, stąd pytanie. Body jest od Rk-06, a drugie przy którym ćwiczę od CYMY 040.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...