Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

MaaT, tu chodziło o kradzione z fabryki części, a nie o istotne elementy broni ;)

 

Poza tym mówimy o kradzieju, co sprzedawał łoża za 20zł, a kolby po 80zł. A obecne ceny są sztucznie zawyżone przez zamieszanie z Berylem Aresa, którego nikt nie chce.

Link to post
Share on other sites

Nie z fabryki. Zbierali wszystko co było własności MON-u. Do ostatniego guzika. Taka u nich tradycja.

Ja widzę,że ktoś ma do sprzedaży mundur, plecak, magazynki, części broni to zapala mi sie czerwona lampka.

Lista wizyt,była długa. Pół biedy jak się dany przedmiot ma i zabierają. Tylko strata kasy. Jeśłi zostął pchnięty dalej- paserstwo.

Edited by x54
Link to post
Share on other sites

Miałem Beryla Aresa, Nawet 500 PLN bym za niego nie dał

Jest to kasa wyrzucona w błocko ;)

 

Ale popre swoją powyższą tezę kilkoma argumentami:

 

1) Brak kompatybilnych części (Komora HU, elementy GB, magazynki)

2) Zacinający się mikrostyk elektroniki spustu (spust dotyka do zamontowanego na płytce sterującej mikrostyku, który po jakims czasie zaczyna się zacinać [zmęczenia materiału])

3) Niewymienna elektronika (przy zwarciu/spaleniu na elektronice karabin można sprzedać na części)

4) Komora HU bez dystansera (regulacja HU to jakis Horror, zamiast dystansera gumke napina metalowe ramie przez co Gumka zużywa się szybko a stabilne ustawienie HU graniczy z cudem).

5) Niesamowity atut wymiana sprężyny bez rozbierania GB. (Tak tylko trzeba połowe repliki rozebrać żeby GB wyjąć)

 

Sprzedałem go tylko i wyłącznie dlatego, że za taką kaskę, warto mieć pewność że

wszystkie elementy repliki będzie można wymienić w przypadku awarii, albo najzwyczajniej

podrasować lepszymi częściami. Tutaj elektronika steruje wszystkim, bez niej replika nie żyje.

 

Porównanie komór HU VFC vs ARES

 

 

hu1.jpg

 

Btw. Części drogie bo są to oryginalne cześci od Beryla Aresa wersja Commando ;)

 

1200 to na zbrojowni za cyme chcą :-)

Mój custom jest full stalowy ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...