Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kto chce?

 

http://s28.postimg.o...iril/mucha1.jpg

mucha1.jpg

 

Podstawa muszki robiona z Boyi, pasuje bez przeróbek.

Reszta gratów w drodze, właśnie dorwałem stare pudło z niedokończonymi projektami, na pewno pojawią się okucie łoża do długiego Beryla i podstawa szczerbinki do mini, wszystko przeróbki customowe. :icon_smile:

Edited by Dread
Link to post
Share on other sites

Aktualny stan eksperymentów z pigmentem. Odcienie szarości wychodzą, środek który wzmacnia strukturę żywicy jest biały i takie jest efekt mieszania z czarnym pigmentem.

No i jest zrobiona "półeczka".

oaytg2.jpg

 

Też dorwałem się do pudła z zapasami :-)

 

28jlg5g.jpg

 

Podstawy szczerbinek sa od Tantala ale mają wyfrezowane półokragłe nacięcia pod montaż szyn.

Edited by x54
Link to post
Share on other sites

Łoże troszkę krzywo, dodatkowo można trochę popracować nad usuwaniem powietrza z odlewu, wystarczy pojemnik na żywność hermetyczny z zaworkiem próżniowym. Ale wygląda obiecująco.

 

Co do łoża, będę robić łoże z risami to najnowsze, replikę z ABS, ktoś zainteresowany? I tak będą ciął je z metra :)

Link to post
Share on other sites

Kolba była wyrzeźbiona z kilku warstw sklejonych ze sobą tablic korkowych (takie pod talerze :P ), zaszpachlowana i pomalowana. Wiem, że na zdjęciach z daleka wygląda spoko, ale po pierwsze musiałem się z nią obchodzić baaardzo ostrożnie (byłem z nią tylko na jednej paradzie niepodległości) a poza tym jakby się przyjrzeć z bliska to nie robiła mega wrażenia. Teraz leży gdzieś sobie zmielona na składowisku odpadów :D

Link to post
Share on other sites

0a4a.jpg

 

 

4p3d.jpg

 

Niebawem Mini beryl By Szczepan. :icon_smile: Tłumiki wykonane na zamówienie. Wymiary dzięki uprzejmości jednego użytkownika tego forum któremu serdecznie dziękuje. Jedyny minus ich to taki, że nie mają tego nacięcia do blokowania tym wysuwanym bolcem w podstawie muszki. Ale da się bez tego żyć. Pozdrawiam

Edited by asgszczepan
Link to post
Share on other sites

Panowie frez musibyc stożkowy a nie prosty :icon_biggrin:

Wiesz ile kosztuje frez modułowy (bo takim się to robi a nie "stożkowym")? Nie każdy taki ma i większość małych zakładów nie ma ich do czego używać "U mnie" frez czeka na Pana co go naostrzy.

Co do nacięcia pod bolec to ono się przydaje bo ustawia tłumik w prawidłowej pozycji - tzn.miejscem gdzie nacięć brak w dół.

 

Tłumik bez nacięć jest od Mini Archera a nie od Mini Beryla

Edited by x54
Link to post
Share on other sites

Ma ktoś może fotki przyciętej obsady kolby z rk-06 ? bo mam dwie jedna z obciętym elementem który wychodzi z body o z góry nachodzi na kolbe (obcięty w niewiadomym celu przez poprzedniego właściciela) i mam drugi ogon nówka i wlałbym go nie zrypać i na tamtym popróbować a ten drugi dociąć już tak jak ma być więc byłbym wdzięczy na fotki takiego ogona

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...