Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[FOTKI] Jak sie kamuflujecie?


Recommended Posts

  • Replies 489
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aby nie zakładać nowego tematu zapytam tutaj.

Chodzi mi o STALKER SUIT TAKI.

 

Zaznaczę ze nie jestem snajperem posiadam, karabin szturmowy. Miało by to mi służyć jednie tymczasowo ( tu mam na myśli zrobienie małej zasadzki ) a nie całą strzelarkę.

 

Czy ten stalker suit nada się choć troszkę?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

"Proszę was specjalistów"

Może specjalistą nie jestem ale jak na mój gust to zdecydowanie za mało tej siatki bardzo dobrze widoczny jest kontur broni. Nie będę czarował, że coś takiego pomoże Ci się zamaskować, ale nie jest to majstersztyk. Jak jeszcze trochę nad nią popracujesz to będzie OK. Musisz więcej siatki użyć i zamaskować też tył repliki ( nie aż tak dokładnie, ale trochę trzeba narzucić).

 

Pozdrawiam :)

Tolek

Edited by tolo59
Link to post
Share on other sites

Witam

 

Proszę was specjalistów o opinie.

Otóż postanowiłem zrobić ,,paramaskowanie" na moją replikę. Jak wspomniałem wcześniej nie jestem snajperem.

Jest to moja pierwsza ,,praca" związana z robieniem kamuflażu więc proszę o opinie i porady co mam źle.

 

LINK DO ZDJĘCIA

 

Pozdrawiam

 

Moim zdaniem bardzo źle że dałeś sam zielony, o ile zakamufluje Cie na ładnie zadbanym trawniku, o tyle (nie wiem dokładnie jak u ciebie, ale tam gdzie ja sie strzelam) połowa trawy jest raczej brązowa, więc też i takowy kolor bym dodał ;)

spróbuj coś lekkiego dodać na rączkę transportową, maga proponował bym zmienic na mniejszego 100rnd (powinno to dać duzo bo nie będzie tego dużego plastikowego kawałka widocznego, który przez lunete jest łatwy do wypatrzenia), lekko zamaskować dwójnóg (osobiście tego nie robię, ale wiem że się przydaje, i nie przeszkadza tak mocno), minimalnie bardziej na przód wysunąć maskowanie, żeby tłumik płomienia tak pieknie nie wystawał, to można akurat zamaskować nawet jakąś płachtą juty czy czegośco zmieni kształt i kolor.

 

ale jak na pierwszą robotę moim zdaniem jest dobrze, no i jak sam napisałeś, nie jesteś snajperem, więc cudnego maskowania tu nie musisz mieć, bo i tak każdy cie zobaczy po sznurku kulek w lesie ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

ok ok nocon rozumiem loooz :).

Co do barwników urzywałem zwykłych , w papierku , takie z motylkiem.

Barniki są kolorystycznie baaardzo pomylone , więc należy wziąść paletę kolorów i mieszać według ustalonych regół lub metodą prób i błędów.

Niektóre partie juty farbowałem nawet po 2 razy , np raz na kolor szary (czyli torebka czarnego na 5l ) po wyschnięciu torebka olive ( zgniła zieleń ).

Trzeba próbować.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Zrób zdjęcie gdzie czape masz na głowie a nie na psie :icon_razz2:

Ghillie po kolorze wyszło Ci do gęstych lasów i lasów iglastych czyt. ciemne.

I ten brąz taki dziwny, bardziej pod rudy pochodzi. Nie wiem może to przez zdjęcie albo moje takie odczucie po prostu.

Daj tą fotkę jak czapa jest u Ciebie na głowie.

 

PS Twój pies ma kozackie oczy :cool:

Link to post
Share on other sites

Dam na bani jak będę miał czas a na psie założyłem kapelusz bo sobie przechodził koło mnie to mówię sobie że mu założę dla jaj :D

Dam fotkę jak zrobię całe ghille , bo na razie mam tylko kapelusz chciałem znać opinie na ten kapelusik dzięki.

A ten brąz to po prostu już taki był bo miałem płótno o takim kolorze było wytrzymałe to mówię sobie że se dodam i nie będę musiał kupować brązowej farby do tkanin :p

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...