Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[FOTKI] Jak sie kamuflujecie?


Recommended Posts

Tak , ale wyobraź sobie ze masz pasek dajmy na to 40cm na 4-7 cm a juta jest zrobiona z tych nitek nakładanych pion poziom i na dłógość lajt na szerokość bedziesz miał krotsze , które mogą wypadać tym bardziej po rozczesaniu.

Myśle , że jednak warto sie pobawić i powyciągać fakt troche tego jest ale efekt jest bdb jak widać :D Jesli chodzi o inny materiały to nie wiem.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 489
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

bardzo ładne :) chociaż tak jak wyżej, radzę ubrudzić bo nawet na ten teren troszkę za jasne (albo wyszło tak na zdjęciu). Co do robienia ghillie pod jeden typ terenu to myśle że nie ma w tym nic złego - za nic nie da się zrobić naprawde uniwersalnego ghillie a w suchej trawie łatwiej się zamaskować niż w bardziej zielonym terenie :). Sam mam ghillie robione właśnie pod suchą trawę - jak skoncze spodnie to wrzuce zdjęcia.

Link to post
Share on other sites

Jak na razie tyle :) spodnie będą robione przez okres świąteczny , po 2 :) to że akurat na CIEMNYM podłożu , to przypadek , reszta terenu byla akurat w kolorze mojego ghillie

 

Co do rączek ,to rekawiczki zgubiłem włąsnie podczas tych manewrów ;(

 

bury1zq8.jpg

Edited by djbury
Link to post
Share on other sites

Hm na moje oko troche zamalo ubrudzony ja swojego Ghila to przeczolgalem w mozliwie najbardzoej brudnym terenie :D daje to fajny efekt :D pozatym jak widac na moim zdjeciu (profilu) wyglada to chyba wystarczqajaco dobrze ??

 

Teraz z kumplem planujemy zrobic jednolite Ghile o efektach bedziemy nabierzaco informowac plany mamy anbitne i mam nadzieje ze sie uda je zrobic na naszym terenie co dzialmy niestety jest zbyt duze zruznicowanie roslinne i dlatego bedziemy musieli sie niezle pomeczyc:D Nasze stroje sa na maxsa ruzne jak widac na zdjeciu

 

http://plutoadam.w.interii.pl/mekong3.jpg

 

Hm wogle koledzy co powiecie o dzialaniu na naszym polu walki 2 snajperow?? (w tandemie) >>a o czym jest ten temat?<<

Link to post
Share on other sites

hm myślę ze tak robie lepiej z moja angielszczyzna nie jest nigdy za dobrze dlaczego wszyscy s a uczulenie na język angielski ??

 

A co do terenu to u nas potrafi z iglastego przejść w polane a potem liściasty i tak na przemian "D

 

• Hm a powiedzcie koledzy czy jak np. na profilu nie mam podanej repliki (karabinku snajperskiego) nie jestem snajperem bo kolega xxx „Ty snajperem? Mając AK lub MP5? Do stodoły z 5'ciu metrów strzelasz? Wiesz co to jest "snajperka"?”

• Ma racje kolega i dlaczego ( nie urażając nikogo z małopolskiego ) to zawsze Warszawiaki przykro mi ze nie którzy przypinają metkę innym

Edited by adam1
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

W zasadzie jest narzucony luźno, tzn. zrobiłem pelerynę z siatki, przez której oczka przeplotłem pas na szybkozłącza , który dalej mocowany jest do szelek zawieszenia taktycznego. Konstrukcja prosta ale bardzo skuteczna jeśli chodzi o zakładanie jak i zrzucanie peleryny. trzyma się bardzo dobrze.

Peleryna jest w fazie ciągłych przeróbek, takich jak:

- dodawanie farszu (niestety jest jeszcze trochę za rzadka)

- planuję dodać jeszcze gumki by móc wplatać tam roślinność

 

Zastanawiałem nad wyborem między zrobieniem kaptura a obszyciem czapki i wybór padł na to drugie - ze względu na komfort tzn. leży dobrze i chodzi razem z głową (to może nie najlepsze rozwiązanie) nie ogranicza w żaden sposób widoczności!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...