Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czarny proch


Recommended Posts

Ja za Rangera dałem 1166 zeta (kupiony w dniu uprawomocnienia się ustawy z 200o roku :twisted: ) Za części , materiały i dodatki do waloryzacji wyszło mi jakieś 4-5 stów. Do tego jakieś 250 godzin z dłutkiem i pilnikiem oraz drugie tyle z gazą i woskiem.

 

Teraz widzę zazdrosne spojrzenia posiadaczy długolufnych Hawkenów czy Tryonów wypuszczonych prosto z fabryki pokrytych burym lakierem.

Cały czas też twierdzę że na drewnie powinien znaleść się olej i wosk a nie lakier.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

:wink: ja już niechcę dubeltówki :wink:

 

REWOLWER COLT DRAGOON MODEL 3 BUNTLINE .36

 

http://images42.fotosik.pl/181/9c2a59ede66ba634.jpg

http://images50.fotosik.pl/270/7c2eb17789c9ec57.jpg

http://images41.fotosik.pl/265/d19158facd4428e2.jpg

 

 

 

Jestem szczerze zaskoczony poręcznością i składnością takiego zestawu, mimo że sam rewolwer bez kolby jest trochę ciężki na lufę.

Niestety nie dane mi było postrzelać ale co sie odwlecze to.... ech niechcę zapeszać

 

[Miniaturka jest dla Ciebie pojęciem obcym?]

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

TAAKK broń na czarny proch - składniki do zrobienia czrnego prochu zna chyba każdy węgiel, saletra siarka i nie koniecznie cukier - a kule można odlewać

Super sprawa, mój ojciec to se kiedyś zrobił taki muszkiet i i dziury w dechach robił ;p

 

Ja na ten przykład dziury w dechach robię wiertłem zamocowanym w wiertarce.

Czajnik. Łopata dla Ciebie ;>

Edited by danesz
Link to post
Share on other sites

TAAKK broń na czarny proch - składniki do zrobienia czrnego prochu zna chyba każdy węgiel, saletra siarka i nie koniecznie cukier - a kule można odlewać

Super sprawa, mój ojciec to se kiedyś zrobił taki muszkiet i i dziury w dechach robił ;p

 

 

Cukier w czernym prochu? Złe sny chyba miałeś , wiesz co mieszanina z cukrem by z lufy zrobiła. Inną sprawą to że z samorobionego prochu to tylko na wiwat strzelać można ( bo trafić to już raczej sen jakiś miły) a i to też niespecjalnie.

Drugą sprawą jest taki myk że wytwarzanie prochu jakiegokolwiek bez odpowiednich papierów to przestępstwo.tak samo jak bezkoncesyjna produkcja broni, w tym i samopałów na czarny proch.

Link to post
Share on other sites

TAAKK broń na czarny proch - składniki do zrobienia czrnego prochu zna chyba każdy węgiel, saletra siarka i nie koniecznie cukier - a kule można odlewać

Super sprawa, mój ojciec to se kiedyś zrobił taki muszkiet i i dziury w dechach robił ;p

 

Wnioskuję o zmianę nicku z 'marcinczajnik2' na 'marcintaboret'.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...