Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki w hurcie


Recommended Posts

Excele, paczka wyjdzie po 55 zeta? To ma być hurt? Taki szajs w takiej cenie? :)

 

Żart chyba :). To już jednak wolę kupować po te kilka-naście czasem paczek G&G i przynajmniej w sklepie sami rabat dają i kg wychodzi poniżej nawet 40 zeta... To jest wtedy opłacalne, ale takie coś, to wybacz ;-).

Link to post
Share on other sites

Excele, paczka wyjdzie po 55 zeta? To ma być hurt? Taki szajs w takiej cenie? :)

 

Żart chyba :). To już jednak wolę kupować po te kilka-naście czasem paczek G&G i przynajmniej w sklepie sami rabat dają i kg wychodzi poniżej nawet 40 zeta... To jest wtedy opłacalne, ale takie coś, to wybacz ;-).

 

 

 

 

Tusiak, widzę, że matematyka nie ma dla Ciebie tajemnic :wink: może warto pomimo wieku przypomnieć sobie zasady mnożenia i dzielenia.

 

Pomogę Ci:

 

1650 zł za 30 kg kulek.

30kg = 30000 gram

kulka waży 0,2 g.

Czyli 30 kg = 30000 gram = 150000 kulek

Excela pakowane są po 3000 szt. (w przypadku 0,2g).

Więc musimy kupić 50 opakowań aby uzyskać 150000 kulek.

50 opakowań daje nam cenę: 50 x 48 zł = 2400 zł.

Tutaj mamy za 30 kg cenę 1650 zł, więc zysk jest jasny.

 

Prawidłową cenę za jedno opakowanie w przypadku zakupu 30 kg może kiedyś Ci się uda wyliczyć.

Link to post
Share on other sites

1650 zł / 30 kg = 55 zł za kg. 0.2 g są pakowane w kilogramowe opakowania jest ich tam 5k sztuk.

 

Pozdrawiam matematyków.

 

EDYTA: Żeby nie być gołosłownym -

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=1481 - 1kg = 5000 kulek o wadze 0,2 g - kosztuje 39 zł.

30 takich paczek da nam 30 kg kulek, czyli 150000 kulek, każda o wadze 0,2 g

Koszt 30 kg kulek, lub jak kto woli 150 k sztuk kulek o wadze 0,2g to.... tadammmmm -

 

1 170 PLN!

Jak Twoim zdaniem jest to więcej niż 1650 PLN to nie wiem w jakich szkołach uczono Cię Panie Kolego matematyki ;-).

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites

Szmerglu szybka nauka czytania ze zrozumieniem się kłania.

lub ilościach większych niż 100000, marek takich jak excel itp, czyli tych bardziej markowych

Chyba nie zaprzeczysz, że G&G są kulkami lepszymi od Exceli? I bardziej markowymi. Bo w sumie mało jest kulek, jakie są lepsze od G&G i Exceli na bank tam nie ma.

I powiedz mi co za różnica w jakich opakowaniach one są pakowane? Skoro ilość to 30 kg?

 

Przestań mnie prostować, bo za krótki na to jesteś... Wydaje mi się, że wyjaśnialiśmy już sobie kiedyś tą kwestię...

 

EDYTA: Wytłuszczenie, dla wyraźniejszego wytłumaczenia.

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites

1650 zł / 30 kg = 55 zł za kg. 0.2 g są pakowane w kilogramowe opakowania jest ich tam 5k sztuk.

 

Pozdrawiam matematyków.

 

EDYTA: Żeby nie być gołosłownym -

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=1481 - 1kg = 5000 kulek o wadze 0,2 g - kosztuje 39 zł.

30 takich paczek da nam 30 kg kulek, czyli 150000 kulek, każda o wadze 0,2 g

Koszt 30 kg kulek, lub jak kto woli 150 k sztuk kulek o wadze 0,2g to.... tadammmmm -

 

1 170 PLN!

Jak Twoim zdaniem jest to więcej niż 1650 PLN to nie wiem w jakich szkołach uczono Cię Panie Kolego matematyki ;-).

 

TADAAAAM, zdolność kojarzenia faktów nawala tym razem... EXCELE to nie to samo co G&G, a rozmowa i link był właśnie do exceli.

 

 

Przestań mnie prostować, bo za krótki na to jesteś... Wydaje mi się, że wyjaśnialiśmy już sobie kiedyś tą kwestię...

 

Teksty tego typu zawsze mnie bawiły, zwłaszcza na forum...

Link to post
Share on other sites

Zacytują Ciebie raz jeszcze, bo widzę, że chyba nie pamiętasz co napisałeś:

lub ilościach większych niż 100000, marek takich jak excel itp, czyli tych bardziej markowych

Wniosek MÓJ, całkiem prywatny był prosty, chcesz DOBRE kulki w niskiej cenie.... te 30 kg Exceli z Koletra, tego wymogu w/g mnie nie spełnia.

 

 

Teksty tego typu zawsze mnie bawiły, zwłaszcza na forum...

Nie nasz mnie, nie znasz Szmergla, a My już sobie nie raz piwo piliśmy i wyjaśnialiśmy przy stoliku podobne kwestie... więc po co ten Twój beznadziejny komentarz tutaj?

 

EDYTA: Szmeru to, że jesteś tutaj modem, nie oznacza, że jesteś tutaj Bogiem i jesteś nieomylny. Tak samo jak obracające się łożyska ślizgowe w obudowie GB... Pamiętasz?

Dyskusję między nami proponuję przenieść za tydzień do Szufy, a Kolega Cybul, niech strzela sobie z grochu jak dla mnie.... skoro woli z łajna i w dodatku w chorej cenie...

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites

Pamiętam.

Mój GB Przy obciążeniu na M170 i rofie 25k/s dalej ma się bardzo dobrze wbrew temu co twierdziłeś ;)

 

Więc kwestia nieomylności dalej jest w kwestii tylko i wyłącznie Twojego mniemania odnośnie tego tematu.

 

Dalsze odbieganie od tematu będzie skutkowało ostrzeżeniem.

Tuks czy się to Tobie podoba czy nie Ja jestem tutaj modem, a nie TY. Tak się składa że tutaj obowiązuje pewien regulamin, do którego Cię teraz odsyłam jako moderator...

Link to post
Share on other sites
Dyskusję między nami proponuję przenieść za tydzień do Szufy, a Kolega Cybul, niech strzela sobie z grochu jak dla mnie.... skoro woli z łajna i w dodatku w chorej cenie...

 

Po 1 Nie jesteśmy kolegami.

Po 2 Dla mnie łajnem jest np GG dla Ciebie, Excel, więc daruj sobie swoje "złote" przemyślenia.

Link to post
Share on other sites

Przepraszam Szanownego Pana...

Jak spotkamy się przypadkiem na jakieś imprezie nie zapomnij mówić do mnie na "Pan".

 

Zawsze wydawało mi się, że forma "Kolego" jest tutaj normą ogólnie przyjętą zwracania się do osób osobiście nie znanych, ale jak widać, do Panów Moderatorów, trzeba zwracać się na "Pan", a do innych użytkowników, których nie zna się osobiście wystarczy "Kolego"... No cóż będę pamiętał.

Link to post
Share on other sites

A co to za różnica czy jest to forum, ulica czy cokolwiek innego.

Kolega to kolega, a takimi nie jesteśmy.

Masz nicka podanego to zwracaj się po nicku, czyli Cybul, szmerglu itp. i to jest normą ogólnie przyjęta.

 

Temat schodzi na plan, który nie powinien... jeśli ktoś będzie miał jakieś namiary niech podeśle mi na PW, a mod niech zamknie tą dyskusję.

 

duty_calls.png

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...