Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, szukałem na forum ale nic na ten temat nie znalazłem.

Mam pytanie do posiadaczy body CASV.

Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupieniem konwersji CASV do mojej M4A1 G&P (kupionej w asgshop'ie w 2009 roku). Zastanawiam się czy ma to sens, chcę na wakacje zaopatrzyć się w baterię life-po dokładnie 3 takie ogniwa które dadzą mi napięcie 9.9V obecnie mam 8.4V (Karabin powinien wytrzymać po tuningu 1 lvl w asgshopie)

 

Wymiar jednego ogniwa to 20 x 95 mm według http://modele.sklep.pl/product_info.php?products_id=6568 i tu rodzi się pytanie:

Czy się zmieści i czy ma to sens ? Montaż kolby taktycznej chcę zostawić jako koło ratunkowe ;)

W obecnym miejscu baterii czyli w chwycie przednim ogniwo 20 x 95 nie zmieści się.

W internecie na zagranicznym forum znalazłem zdjęcie CASV od przodu

LINK tylko nie wiem jakie są wymiary wewnątrz tej konwersji.

 

casv1.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Ja do CASV'a KA założonego na G&P wciskam li-po 11.1V 2300mAh, podwójnego (1+2 cele).

Grubsza część baterii wchodzi ciężko i lekko rozpych/nagina CASV'a, jednak podszlifowanie/wycięcie małego fragmentu wewnątrz konwersji może rozwiązać problem (sam nie modyfikowałem, bez tego nie jest źle).

Pomimo umieszczenia tak dużej baterii pozostaje duuuuużo wolnego miejsca na m.in. mosfet.

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...