Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM.040C [CM]


Recommended Posts

witam,

 

Czy kolba w karabinach CM.040C i CM.040 czymś się od siebie różnią (poza tym ze jedna jest "ramowa " a 2ga "pelna")?

 

 

i pytanie dotyczące "cympelka" którym odblokowuje się kolbę, w pozycji rozłożonej ten "cympelek" zawsze wystaje z kolby?

 

tutaj link do fotek z krakman-ów

http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmow...0c_cm-1409.html

 

pozdrawiam

 

Kirs

Link to post
Share on other sites

witam,

 

Czy kolba w karabinach CM.040C i CM.040 czymś się od siebie różnią (poza tym ze jedna jest "ramowa " a 2ga "pelna")?

i pytanie dotyczące "cympelka" którym odblokowuje się kolbę, w pozycji rozłożonej ten "cympelek" zawsze wystaje z kolby?

 

tutaj link do fotek z krakman-ów

http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmow...0c_cm-1409.html

 

pozdrawiam

 

Kirs

Tak wystaje ale nie przeszkadza w celowaniu. Podczas gdy opierasz kolbę na ramieniu on po prostu się wciska.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

To ja sie juz spytam tutaj zeby nie zakładać nowego tematu. Do czego jest taki metalowe długie coś pod lufą w 040C ? Na koncu ma gwint ale juz przeciez musialem tym pokręcić i wypadło ;)

 

Z instrukcji nic nie wynika. Myslalem ze to do czyszczenia, ale do czyszczenia jest inne w pudełku.

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Żeby nie zaczynać nowego tematu zapytam się tu ponieważ nie znalazłem innego sensownego tematu o tej replice, jak ona się sprawuje, czy ją ktoś ma i może się wypowiedzieć na ten temat? Chodzi mi tu o celność z lufy stokowej czy nie ma jakiś niedociągnięć w wykonaniu czy nic nie trzeszczy i jaki jest przybliżony zasięg.

Link to post
Share on other sites

Mam akurat 040C,jedyne,co przy niej poprawiłem,to dorzuciłem 3 dosłownie podkładki (1 na zawias kolby,żeby zmniejszyć luz i 2 na szczerbinke,bo była fabrycznie ciut za mała i latała sama),dokręciłem też dźwignie selektora (kombinerki,przy dłuższej serii spadała sama na pojedyńczy).Poza tym nic nie lata,jeśli by nie liczyć atrapy wyciora.Celność na stockowej lufie (taką mam) jest DLA MNIE (podkreślam) znośna,wymienić tylko zdało by sie gumke HU na lepszą,zasięgu nie mierzyłem,więc nie podam dokładnego-ogólnie replika godna polecenia.Pozdro

Link to post
Share on other sites

Witam :) Odpowiadam trochę po terminie ale dziś dopiero ten temat zauważyłem

Posiadam CM.040C około 2-3 miesięcy , według mnie jest to bardzo dobra replika. Dla niektórych może być droga jak na "chinola" jednak według mojego zdania warto ją zakupić.

Wykonanie : W moim modelu bdb, nic nie lata, dopiero po około 2 miesiącach kolba lekko się chwieje gdy jest złożona, nie ma jednak żadnych problemów z celowaniem. Nie ma u mnie żadnych luzów, części dobrze spasowane, jedyne co trzeba poprawiać to selektor ognia, jednak jest to powszechny problem nie tylko w tym modelu.

"Bebechy": Tutaj niestety nie mogę nic powiedzieć, jestem dopiero początkującym airsoftowcem :) Wg opinii znajomego który ją oglądał "dobre-bardzo dobre" W każdym razie żadnych problemów ze strzelaniem nie ma

Osiągi : Na stocku zasięg to około 30-40m. Precyzja strzału taka jak zwykle na stockowych lufach, jednak nie ma co narzekać :)

Tunning: Wymieniłem lufę precyzyjna na 6.02 455mm GUARDER. Zasięg podskoczył do około 50m. Gumkę HU mam stockową ale planuje wymienić :) Od zakupu repliki nie miałem z nią żadnych problemów.

Uwagi : BATERIA DO WYMIANY! Mój egzemplarz wytrzymał 2-3 strzelanki po czym nic z niego nie byłem. Zmieniłem ją na FIREFOX 9.6 2000mah i działa jak marzenie :)

Opinia: Gorąca polecam jako pięrwszą replikę :)

Link to post
Share on other sites

Dorzucę od siebie że ten model to niezła podstawa do rożnego rodzaju modyfikacji.Ale proponuje od razu po zakupie wymieć gumkę HU, wyczyścić lufę i zrobić podkładkowanie GB.I ewentualnie ale nie koniecznie wymiana łożysk na lepsze bo te ślizgi z krzyżykami szybko się wycierają i nagle może wyrwać ząb w zębatce.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...