Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Odgłos Przeładowania


Recommended Posts

metalowy kloc nie wydaje dźwięku ryglowania :D. Chodzi o to zeby było kilka na raz dziwnych kliknięć np w gazówce jednocześnie napina się kurek, rusza cylinderek i jeszcze atrapy rygli wyskakują ze swoich opór w płaszczu zamka. Dlatego ładnie klika- im więcej ruchomych elementów tym w zasdzie ładniej.

Link to post
Share on other sites

mnie konkretnie interesuje zamontowanie czegoś takiego w p90 od GFC i myślę, że jakby się postarać to miejsce będzie. Jeśli macie pomysły to piszcie, myślę że ten temat przyda się nie tylko mi ale wszystkim maniakom którym zależy na realizmie :D

Link to post
Share on other sites

Wiesz, może i odgłos przeładowania jest potrzebny maniakom, którym zależy na realizmie, ale oni kupują repliki, które w realu są metalowe.

P90 to plastikowa "zabaweczka" i zapewniam Cię że tam przy przeładowaniu nie słychać ulubionego przez Ciebie dźwięku przeładowania.

Jak już mocno chcesz realizmu to kup sobie jakąś replikę GBB WA.

Link to post
Share on other sites
...i zapewniam Cię że tam przy przeładowaniu nie słychać ulubionego przez Ciebie dźwięku przeładowania.

no jeśli byłoby słychać to chyba tego tematu by nie było ;D

jeśli zaś mówisz o wersji ostrej to zapraszam na strzelnicę albo na yt i przekonasz się, że taki odgłos jest.

1:59
Jak już mocno chcesz realizmu to kup sobie jakąś replikę GBB WA

bardzo chętnie, ale niestety nie mam na to kasy ;/

Edited by ptaq1234
Link to post
Share on other sites

no jeśli byłoby słychać to chyba tego tematu by nie było ;D

jeśli zaś mówisz o wersji ostrej to zapraszam na strzelnicę albo na yt i przekonasz się, że taki odgłos jest.

 

W której strzelnicy w PL jest P90? Postrzelałbym sobie.

Link to post
Share on other sites

Popatrz, sam sobie odpowiedziałeś na swoje własne pytanie, wystarczy kawałek plastiku w środku P90, podparty sprężyną, "nie będzie to idealnie to samo ale działać będzie tak samo" :)

 

Jak długo tu siedzę (na wmasgu) to nie czytałem aby ktoś szedł w realizm przeładowania, wszyscy pragną realistycznego dźwięku strzału.

Jesteś pionierem - odwzorowanie dźwięku przeładowania ostrego P90 w ersoftowej replice stoi przed Tobą otworem!

Link to post
Share on other sites
Jak długo tu siedzę (na wmasgu) to nie czytałem aby ktoś szedł w realizm przeładowania, wszyscy pragną realistycznego dźwięku strzału.

 

O kurczę, a ja myślałem, że wszyscy tutaj pragną, żeby strzał był cichszy niż pierdnięcie komara i po to wkładają sobie wyciszone tłoki, zakładają tłumiki i owijają repliki szmatami, bo przecież w airsofcie chodzi o to, żeby wygrać, a nie o dobrą zabawę.

Link to post
Share on other sites

Czyli pierwsze co zrobię to wymienię sprężynę na mocniejszą.

Dziś mam wolny wieczór więc zaraz zabieram się do kombinowania.

Tak, i mieć pewność że nie posypią się elementy zamka, ja mam ze stali więc o to się martwić nie musiałem... wszystko zależy jak silna sprężyna.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...