Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Łożyska G&P, czarne plastiki


Recommended Posts

Obstawiam, ze nie będzie problemu. W stokowym HK416 JG masz łożyska plastikowe a kumpel po wstawieniu W GB M120 Guardera jedzie na nich już 1,5 roku. Generalnie nie wierze, że te plastki z G&P beda gorsze od chińskich, zwłaszcza jeśli chcesz wstawić M110 lub M120 pzd Luki

Link to post
Share on other sites

Dlatego stalowe ślizgi są jak dla mnie idealnymi łożyskami dla każdej średnicy. Ja bym kupił 7mm ślizgi stalowe (JBU czy Guarder i 4 dyszki za pewność działania dasz). Kto oszczędza płaci dwa razy, ale i tak zrobisz jak uważasz.

Link to post
Share on other sites

Jak by to były 6-tki, to w ciemno bym Ci rzekł wymień na PDI i cicho przynajmniej będziesz miał, ale oni nie robią niestety 7 mm, a bynajmniej ja nie widziałem takowych.

 

EDYTA: Dobra i 6-tki też są DISCONTINUED ;-).

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites

A moje łożyska kulkowe P&J/ Element mają około 50.000 kulek przebiegu (w jednym i drugim karabinie) i nic się nie wysypało ;) Dalej pięknie banglają.

 

Widocznie z łożyskami tak jak z chińskimi replikami- Loteria.

 

Aczkolwiek ja jakoś zbytnio nie zauważam różnicy między kulkowymi a ślizgowymi. Jeżeli dobrze wypodkładkujesz i nasmarujesz wszystko, to śmiga jak należy zarówno na tych jak i na tych.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...