Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

A gdyby tak ktoś robił np. zielone kulki...? :)


Recommended Posts

Pomysł może z gatunku niecodziennych, ale ciekawie byłoby używać np. zielonych kulek. Białe cholery lecą tak, że często widać je i można przy strzałach z dalsza uchylić się przed trafieniem (pomijam mocniej upgrade`owaną broń). Ale zielone czy brązowe kulki śmigałyby dużo mniej zauważone...

Hmmm... No taka refleksja na dobranoc :D

 

Pozdrowionka

MAJKI

Link to post
Share on other sites

Majki, Tobie się chyba wybitnie nudzi ;) ...

 

Natomiast skoro rzuciłeś taki pomysł, to oczekuję Cię w Nd zaopatrzonego we własnoręcznie pomalowane kulki. Proponuje użyć farbek modelarskich i miast na zielono pomalowac je w 'łatki" :lol:

 

A poważnie, to wg. mnie to już fantastyka i kolor kulki nie ma tu większego znaczenia, oko ludzkie reaguje przede wszystkim na ruch, potem na kolor. Nadto, czym innym jest sytuacja gdy wymieniamy z kimś ogień i wiemy "mniej więcej" gdzie adwersarz się znajduje, a czym innym jest "nagła" seria, przed którą raczej się nie uchylisz ;) .

 

Pozdrawiam

KZ

 

PS Z niecierpilowścią oczekuję niedzieli :D .

Link to post
Share on other sites
A co kolega prowadzi recycling kulek?? :lol:

 

No nie wiem :D ale chcial wiedziec które to były jego ;) mialy na dłużej starczac ;) moze i w domu je przetwarzał ;) ja to nie wiem ;) ale przynajmniej nic sie nie marnowało :D

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Z tego co wiem czarne kulki robi ICS.

 

Ale biale uwazam za rozwiazane praktyczne, wlasnie dlatego ze kulki sa widoczne! I widoczne sa glownie dla strzelca (mniej dla "ofiary"), dlatego latwiej mozna poprawic niecelny strzal, wziac poprawke na wiatr, ustawic hop-up itp itd.

 

Choc ladowanie czarnymi i powiedzmy co 5 biala, mogloby dawac ciekawy efekt. Cos w rodzaju smugaczy ;-) Ale pomijajac pracochlonnosc takiego ladowania low-capow, to nie wyobrazam sobie jakby mialo to dzialac w hi-capach, heh...

Link to post
Share on other sites

ale to są 6mm pait balls czyli takie jakich szukamy razem z kumplem cena jest dosc konkurencyjna nawet jakbym musiał za przesyłkę zapłacić wyjdzie taniej niz za 5000 sztyk tych z tajguna .

Może jednak ktos z nich kożystał ? Bo tak w ciemno kupować - jednak 43 zyle piechota nie chodzi ....

Link to post
Share on other sites

A poza tym... dzięki temu, że kulki są białe można jednym spojrzeniem w "otworek" (ale ze mnie przyjemniaczek) przekonać się ile jeszcze mamy kulek w hi-capie. Oczywiście nie mówie o hi-capach typu AUG czy inne G36. I tak każdy strzela z takich kulek jakie mu się podobają. Mi się podobają białe.

 

 

Wujcio Dumcio

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wegług mnie kolor kulek ni jest ważny ale jak już tak dyskutujemy to ja chiałbym kulki w moro , panterke , kropeczki kamo itd

Albo jakieś takie since fiction zmieniające kolor po udeżeniu w przeszkode albo jakies mogające w locie :lol:

Nieno mi to na serio wisi jakiego koloru są kulki

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...