Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Chwile strzelalo mi na m160 i bylo ok.

Troche przebiegu ma na 450 fps i 25 rps.

Zero sladow zuzycia. Znajomy rozwalil ... ale na kosmicznej ilosci fpsow i rofie pod 30 rps. Wtedy nawet aluminium sie kompresuje.

Znaczy - zeby przetrwaly, korpus nie dal rady.

 

Dobry wybor pod sredniej mocy replike hi speedowa. Jakies m120-m130 i lipol 11.1

Do tego zeby sa baardzo mocno przymocowane i ciezko wchodza w prowadnice.

Jedyny mankament - to z uwagi na grubsze scianki tloka- nie da rady zamontowac lozyskowania glowicy tloka. Nie kreca sie - da sie je tylko wcisnac na chama jako podkadki a to nie ma sensu.

 

ps. Kumpel rozwalil madbulla z 7 metalowymi na stockowym Icsie przy m120... Po jakichs 10 kulkach przebiegu.

Edited by Kocur666
Link to post
Share on other sites

Ostatnie serie Madbulli z tego co czytałem są jakieś ciulowe. Mój kupiony niedawno przemielił na SP130 jakieś 300 kulek i jest cały więc miejmy nadzieję że potrzyma dłużej. Aczkolwiek replika tylko singiel (ze 2 krótkie serie) i słaba batka więc nie ma "zrywu" co też ma wpływ na zużycie tłoka.

Link to post
Share on other sites

Jak myślicie czy ten tłok nadaje się do repliki ok 360fps i 20k/s.

Bo cena fajna i nie wygląda na fotce tragicznie ;).

 

Takie małe OT.

Do tego chce zamontować ciche głowice też P&J, a czerwoną "poduszke" (?) zastopić systemowską- gdzieś czytałem, te orginały są słabe.[należy je dobrze przykleić]?

Wszystko będzie śmigało na M90.

Pzdr.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Na SP140 i rofie 14k/s przetrwał około 7k kulek (pół roku strzelania co tydzień) i zaczęła spadać prędkość wylotowa. Okazało się, że trzy zęby są już starte. Mimo wszystko myślę że to jednak dobry sprzęt zważywszy na cenę.

 

PS. Kumpel ma to to ze sprężyną SP170 i jak na razie działa (z trzy strzelanki już), zobaczymy jak długo.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...