Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Starcraft 2 Beta


Recommended Posts

Hej,

 

Jak pewnie wielu z Was, niecierpliwe czekam na premierę sequela tej legendarnej gry karmiąc się początkowo promocyjnymi filmikami (szczególnie z serii Battle Report) a ostatnio potokiem relacji świetnych potyczek prosto z gorącej bety.

 

Najlepsze źródło: kanał HDStarcraft na YouTube. Mnóstwo świetnych gier pomiędzy prosami i nie tylko, w jakości HD. Polecam!

 

Czy jest wśród nas jakiś szczęściarz z beta-keyem? Co sądzicie o SC2 w obecnym stanie?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kolega z uczelni został wybrany do testowania.

 

Chciał mi nawet użyczyć klucza, ale obawiam się, że mogłyby być problemy z wymaganiami...

 

Z jego słów wynika, że gra jest prześwietna; stary starcraft w nowej oprawie i z nowymi rozwiązaniami - jednak zmiany nie zaszły za daleko. Zostało ponoć to co najlepsze.

 

Poziom na multi jest podobno już teraz strasznie wysoki!

 

Bynajmniej zagrywa się całymi dniami, a z tego co zdążyłem się zorientować, podchodzi do gier raczej krytycznie ;)

 

Więc chyba jest dobrze ;)

Link to post
Share on other sites

Być może, przestałem się interesować SCII po obejrzeniu pierwszych filmików. Na początku to dostęp do bety mieli tylko wybrańcy ;)

 

 

no nie wiem, wiem tylko ze do alphy może tak, ale do bety to raczej abonenci i reszta miała dostęp. bo minęło tylko tydzień lub dwa od powiadomienia ze beta rozpoczęła się, i dostałem zaproszenie :)

 

a tak na topic, to powiem ze sc2 jest naprawdę fajowe. oczywiście dostaliśmy w kuper podczas drugiej rozgrywki, ale dłużej się utrzymałem niż kolega, ale on zazwyczaj gra normalnie jako zerg, a chciał tym razem wypróbować Terrans ;)

Link to post
Share on other sites

Bodajże w ostatnim CDA jest recka z multi:) podobno muzyka w porównaniu do 1 taka sobie (coś jak country o ile dobrze pamiętam, przynajmniej terranami), nie wiem, nie miałem jeszcze okazji przesłuchać. Ale z tego co widzę, to dobra gra będzie:)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Warcraft 2 niezapomniany:D przynajmniej co jakiś czas wydają nowe tytuły, więc coś się dzieje. Nie wszystkim mogą odpowiadać, ale i tak grubą kasę na tym trzepią... i tyle po prostu.

 

Co prawda to prawda. Ileś tam mln graczy WoW-a robi swoje.

Link to post
Share on other sites

Z tego co widziałem na filmikach i czytałem po necie, to Blizzard jakby kompletni olal wszystko co wymyślono w dziedzinie RTS od czasu pierwszego Stracrafta. Dalej ta sama gierka, tylko grafa lepsza i troche nowych jednostek. Wierzyć się nie chce, że tyle to robili.

Link to post
Share on other sites

A jakich zmian oczekujesz? Jeśli zmienią za dużo, nie wiem-dodadzą 4 i 5 wymiar ( ;) ), to zjedzą ich fani za odejście od kanonu gatunku. Na dobą sprawę zmienić mogą naprawdę niewiele, i są to w sumie poprawki starego SC.

Remake, odgrzewany kotlet? Niech będzie remake.

I bardzo dobrze. Wole odgrzewany, doskonały kotlet, niż nowatorskie na siłę sushi z salcesonu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...