Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki Silniczek i Sprężynę Wybrać?


Recommended Posts

Witam,

Otóż mam chęć z tuningowania repliki H&K33(M15) i nie możecie doradzić który silniczek i jaka sprężyna będzie najlepsza.

 

Silniczek:

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2958

Sprężynka jakaś M120 Guardera

Co o tym myślicie , będzie dobrze chodzić czy lepiej inny silniczek ( do 150zł)

 

PS/ Ewentualnie czy ten silniczek:

silniczek

Edited by Evelish
Link to post
Share on other sites

u mnie silnik G&P m120

spring 120 DF

zębatki o normalnym przełożeniu.

aku FF 9,6V 2Ah NiMH duże ogniwa: 20k/s

aku noname 9,6V 1,1Ah NiMH małe ogniwa: 17k/s

aku GE Power 11,1V 20C 2,2Ah Li-Pol: 29k/s

 

jakiś pogląd o silniku to daje

 

 

pomiary wykonane na chrono bigdragona

Edited by xel20
Link to post
Share on other sites

Tak, da rade.

A do bezpiecznika... nie polecam urządzenia, daje wysokie opory, lepiej jak ma się miejsce w klamce, wstawić mosfet i kondensatory flirtu, 4k Piko x4 na 24V i będzie na bank o 10% większy rof a niżeli z bezpiecznikiem i stock kablami. Jak już chce ktoś bezpiecznik, albo miec bezpiecznie ;) Polecam porządnie poskładać klamkę z zachowanie wszelkich norm, izolacji przewodów i uważnego smarowania podzespołów, w ów czas nic się nie stanie.

Edited by Marcinek83
Link to post
Share on other sites

ja mam bezpiecznik w stockowym mosfecie. Mimo tego wyciągam 29k/s.

 

moja teoria jest taka, że jak masz jakąś felerną zacinkę w GB to silniczek mało to obchodzi i po prostu pobiera więcej prądu, i mieli dalej. Jak masz mocną baterię i/lub silnik to w przypadku braku bezpiecznika silnikowi może zostać udostępniona wystarczająca moc by uszkodzić jakieś elementy mechanizmu GB. Co za tym idzie wolę zwiększyć nieznacznie opór układu ale mniej się martwić, że przemieli mi tłok czy zębatki. Ale to tylko moja opinia ;)

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...