Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cześć!

 

Od dłuższego czasu w moim SR-25 siedzi SP170 Guardera i muszę przyznać, jestem zadowolony. Jednak człowiek pazerny jest - zawsze chce więcej :) I tak się zastanawiam czy nie wrzucić do GB sprężyny promyka (tudzież innej) typu M210. Przy mojej konfiguracji (GB2 long + BU) różnica to +/- 100fps. I teraz pojawiają się pytania:

 

1) Czy da mi to sensowną różnicę w zasięgu?

2) Czy moja konfiguracja to wytrzyma? (wzmocniony gb od G&P, silnik Guarder ITU, cicha głowica tłoka BU Guardera, tłok i zębatki wzmocnione G&P, a wszystko śmiga na lipo 11,1 2600mah 35C)

3) Czy kulki 0,43 wystarczą, bo obawiam się, że nie.

 

Oczywiście to karabin wyborowy więc strzela tylko na singlu. Mam też świadomość faktu, iż przy takiej ilości fps - poniżej 30m używa się boczniaka, albo nie strzela wcale. Dlatego też, kwestie bezpieczeństwa, bhp, itp., pomijam - dla mnie to oczywista oczywistość :)

 

Pozdrawiam,

Link to post
Share on other sites

Zasadniczo sniperki ogólnie nie są tanią zabawą, dlatego z mojego m14 wyjąłem nawet 160 bo często musiałem wymieniać części to przy 210 spodziewał bym się częstych wymian bebechów, po za tym nie jestem do końca przekonany czy jakiekolwiek kulki mają balistyczne możliwości latania dalej niż 110-120 metrów.

Link to post
Share on other sites

Temat troszkę nietrafiony, gdyż teoretycznie powinno to się znaleźć w temacie o PJtce.

Ale dzięki temu podrzuciliście pomysł na fajny temat gdzie każdy będzie mógł stosunkowo szybko odnaleźć wszelakie info o sprężynie i porównać ją z innymi w poszczególnych konfiguracjach!

Dzięki temu zrobi się z kompendium wiedzy o wyborze sprężyn!

 

Ten temat niebawem skasuję!

 

Pozdrawiam

Viper

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...