Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Call of Duty - Black Ops


Recommended Posts

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To jest wyliczanka panowie. Nie ważny system. Problemy są jednakie na każdym windowsie. Tyko nie na każdym kompie. Może to wina np połączenia niektórych kart graficznych z prockami. Mają wypuścić patch, który zoptymalizuje działanie procków dwurdzeniowych z niektórymi kartami graficznymi

 

@Sick a tu mam "suprajsa" dla ciebie. Może zadziała:

 

Start->Uruchom->regedit->HKEY_LOCAL_MACHINE->SYSTEM->CurrentControlSet->Control->Session Manager->Memory Managemend->Po prawej znajdujemy PagedPoolSize klikamy 2 razy i w Dane wartości wpisujemy 10000000 klikamy Ok i resetujemy kompa.

Edited by Hawk995
Link to post
Share on other sites

Treyarch dotrzymało słowa i dziś w nocy, za pośrednictwem platformy STEAM ukazała się kolejna łatka do Call of Duty: Black Ops. Przypomnijmy też, że wczoraj ukazał się patch dla użytkowników konsoli xbox oraz playstation.

 

Miejmy ogromną nadzieję, że patch pozwoli w pełni cieszyć się grą. [cytat z strony callofdutyblackops.pl]

 

No i jest git, teraz czekać na promoda, który pojawi się pod koniec grudnia.

Link to post
Share on other sites

To prawda , jednej osobie TNIE jak skurczybyk a drugiej wcale -np mi :)

 

 

moj sprzet to

 

E6500 DC 2,93 GHz

 

Kingston DDR3 2gb(1600 mhz)

 

nVidia GeForce GT 220 ddr3 1gb bodajze i mam tylko czasem milisekundowe spadki FPS.

 

 

procesor z seri IntelPentium i5 i gtx460 mowil ze nie moze 3 kroko zrobic bo ma obraz 10 klatek ;]

 

 

Co do samej rozgrywki typowa ARCADE'owa gra ,mozliwosc customizacji jest ogromna to fakt ale co do rozgrywki w COD'zie sa tak male mapy ze Karabiny Wyborowe powinny stamtad zniknac :)

 

Fabularnie zjada kazda gre ,duzo akcji itp ale jezeli chodzi o MULTI to BF Bad Company 2 rzadzi :) i takie moje zdanie :) tam mozna sie bawic w snajpera w co kto chce , mapy sa ogromne ,nie ma campienia bo sciane da sie razem usunac z camperem to mi sie podoba :) - to taka lekko OT sugestia:)

Link to post
Share on other sites

Z tym, że black ops "zjada" każdą grę pod względem fabuły absolutnie się nie zgodzę. W końcu w tym roku ukazały się m.in Bioshock 2 i Mafia 2 przy fabule których ta z BO wydaje się być pisana na kolanie w ostatnim momencie.

 

 

a kto tu gada o bioshocku czy m2? chodzi o gry wojenne a ani B2 ani MAFIA to nich nie naleza.

 

 

Dla mnie BAD COMPANY 2 najlepsze na neta, mozna sie bawic w snajpera wkoncu :D duze mapy itp.

 

 

 

COD na neta to gra czysto zrecznosciowa , zero nacisku na realizm , wojskowa sieczka , chociaz nie powiem bo mozna w to pograc. ale ja wole zdecydowanie na neta COD MW , mam i gram ;] na kompa. teraz planuje przerzucic sie na BC2 z xboxa 360 na pcta;] to myszka to myszka , lepiej sie celuje itp;]

 

z gier WOJSKOWYCH cod rzadzi fabularnie :)

Link to post
Share on other sites

Pozwolę sobie zacytować twoje słowa:

 

Albo ja nie umiem czytać, albo ktoś tu jest bardzo niezdecydowany, ponieważ "każda" gra nie musi być od razu grą wojenną.

 

 

rozumiem ze nie umiesz zrozumiec ze rozmowa jest o grze wojennej to jak mowie w temacie gry wojennej "KAZDA" to chodzi tylko o gry wojenne.

 

 

To temat o grze wojennej a nie o grach wszystkich

 

 

co do bioshocka to polecam kazdemu gra swietna;]

 

mafia 2 ujdzie nie powiem zla nie jest;]

 

dla mnie najlepsza fabula z gier w tym roku to chyb Red Dead Redemption na x360 ;]

Link to post
Share on other sites

Mi w sumie jeśli chodzi o multi, to BO już się znudziło. Ani nie ma takiej urozmaiconej akcji jak w MW2, ani jakichś innych szczytnych celów do rozpracowywania. Ot taka zwykła strzelanka bez większych fajerwerków. Kilka dodatków do broni nie robi wielkiego zamieszania, a najśmieszniejsze jest, że np. mając miotacz płomieni, nie można już nic innego do giwery dołożyć, ani większego magazynka, ani optyki. Singiel czochra mosznę, jest wg mnie zrobiony tak jak przystało na serię CoD, ale multi nie daje nawet połowy radochy z zabawy bronią jaka jest w MW2.

Link to post
Share on other sites

Panie i panowie , oto mój problem we własnej osobie.

 

Gdy chcę odpalić "back ops" ( to chyba singl) chwilę się ładuje, po czym otwiera mi się okno z napisem: "Przygotowania do uruchomienia Call of Duty: Black ops"

Poniżej widnieje coś co prawdopodobnie jest paskiem ładowania (jest jednak cały czas pusty). Poniżej opcje

- Wiadomości o uaktualnieniach

-graj (na razie nie dostępne)

- Zamknij

 

 

Włączyłem "Wiadomości o uaktualnieniach" i zobaczyłem w "bibliotece" że "ładowania" Black ops, i black ops -mp są zawieszane , albo przewidywane na czas 8- 21 godzin ! O co chodzi ? Co należy ściągnąć? Proszę o radę gdyż jestem w tych sprawach kompletnie zielony. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Ja pierdziele. Chcę zainstalować ale ciągle wyskakuje co innego , i pojawiają się problemy , bądź ładwoania które stoją w miejscu. Kiedyś piraty były bardziej niezawodne niż dziś oryginały za ponad 100 zł. Nie wiem czemu , takich problemów nie ma przy grach za 30zł. Zachciało mi się steama, i kombinacji. PARANOJA !

Link to post
Share on other sites

"Jak usunąć steama" omg... jak każdą inną rzecz START>ustawienia>panel sterowania>dodaj/usuń programy i masz...

 

A co do BO to jak widzę jakie problemy są na PC to ciesze się, że gram na x360 zero problemów, wszystko śmiga ^^ pozwolę sobie zaprezentować mój krótki klip z BO ;)

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...