Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Call of Duty - Black Ops


Recommended Posts

Mam mieszane uczucia co do tej gry. Powiem że jest 'taka se". Singla bodajże przeszedłem (zajęło mi to max 6h). Wg mnie grafika jest odrobinkę gorsza niż w MW2. Niestety ja, mój znajomy, oraz wielu ludzi z tego co czytałem na internecie ma problem iż gra się przycina, niezależnie od ustawionych tekstur. Dziś w nocy miał wyjść patch, który miał to naprawić, ale póki co to go nie widzę. Fabuła gry również taka sobie, nie podobają mi się skoki w czasie i miejscu.

 

Ogólna ocena 6/10.

Edited by AdameKOSW
Link to post
Share on other sites
  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przejechałem się na MW2 - dlatego poczekam miesiąc... a może i dwa. Posłucham co będą mówić ludzie o CoD:BO. W dzisiejszych czasach płacenie abo za grę, nie zapewnia o troskliwym i szybki reagowaniu devów na exploity w grach. Bo przecież, jaką korzyść mają devowie by gra działała lepiej skoro płacimy jako klienci za nią tylko raz? Bo marka zobowiązuje? Pierolenie o Szopenie. Buraki i tak kupią pomimo bicia się w pierś i zarzekaniu że więcej szajsu z logiem CoD do rąk nie wezmą.

 

Przybij e-pionę! Ja miałem dziś specjalnie jechać do wawy, żeby kupić swój egzemplarz i jutro sobie pograć, ale po dowiedzeniu się jak ta gra działa na PS3 otrzeźwiałem.

Link to post
Share on other sites

Mam mieszane uczucia co do tej gry. Powiem że jest 'taka se". Singla bodajże przeszedłem (zajęło mi to max 6h). Wg mnie grafika jest odrobinkę gorsza niż w MW2. Niestety ja, mój znajomy, oraz wielu ludzi z tego co czytałem na internecie ma problem iż gra się przycina, niezależnie od ustawionych tekstur. Dziś w nocy miał wyjść patch, który miał to naprawić, ale póki co to go nie widzę. Fabuła gry również taka sobie, nie podobają mi się skoki w czasie i miejscu.

 

Ogólna ocena 6/10.

Patch wychodzi najpewniej w czwartek.

Link to post
Share on other sites

Adame nie spoileruj ludziom to raz. Skończyłem CoDa dzisiaj w jakieś 5/6h. Nie spieszyłem się zbytnio. Fabula miód. Odkryłem za to jak się wsywobodzić z tego krzesła w głównym menu i pobuszowac po pokoju. Zagrać w mini gierkę o zombiakach itd. Przekopać CMDka :D

 

gdy siedzicie w głownym menu i macie do wyboru:

Campaing i takie tam, dusicie spacje ciągle aż wasza postać wstanie. Podchodzicie do komputerka za wami. Wpisujecie w cmd trzy literki: DOA. I tym samym dostajecie drugą gierkę :D Nie pytajcie jak mi sie nudziło, że musiałem cisnąć spację w menu. Na YT sa już filmiki ukazujące tego Easter Egga :)

Link to post
Share on other sites

Na razie nie ma sensu grać w multi, przynajmniej nie u wszystkich. U mnie tak tnie, że odbiera to jakąkolwiek przyjemność z zabawy. Niedawno zmieniłem grafę na geforce gtx460, więc raczej od sprzętu to nie zależy, z resztą MW2 działa bardzo płynnie. Patcha jak dotąd nie widziałem.

Link to post
Share on other sites

Możesz też miast bawić się dobrze, dołączyć do grona antyfanbojów i siać bardzo produktywnie dyzgust na forach. Cod ma swoje plusy i minusy. Ja szybko nudzę się onlajnami kiedy poznam już wszystkie gadżety, klamki i mapy. Black ops jest dla mnie po prostu nowym smakiem tego samego pasztetu. Strawnym i zabawnym. Niczym specjalnym. Mimo to, z powodu samej mechaniki, wolę go od reszty onlajnowego szitu.

Link to post
Share on other sites

Nie mogę się doczekać kiedy przyrobię xboxa i ściągnę coda black ops jednak z przednich codów jestem mniej lub bardziej zadowolony. Zawsze znajdą się plusy i minusy ale gdyby stworzyć idealną gry to na zapisy by mi miejsca nie starczyło na xboxsie a konsola by mi się strasznie muliła. w każdej części są jakieś nowości albo udoskonalenie czegoś.

Link to post
Share on other sites

Jest jeszcze jedna sprawa, która może mieszać, a mianowicie 3D, do którego BO jest dostosowane. Aby XBOX 360 wyświetlił 3D musi zrobić ze dwa razy więcej operacji niż normalnie. XBOX to w sumie już dosyć przestarzała technologia w stosunku do kart graficznych, które teraz wychodzą na PC, co jeszcze obniża jakość grafiki, ze względu na możliwości konsoli. Tak więc na to wygląda, że konsole i 3D ciągną jakość w dół. Być może obecne problemy z przycinaniem dzieją się z powodu jakichś dziwnych mechanizmów związanych z przełączaniem pomiędzy 2D, a 3D. Jak znam życie, może być tak, że obraz jest cały czas generowany na dwa kanały potrzebne do 3D, a w przypadku używania 2D wyświetla się tylko jeden, stąd przycinki i niewydalanie nawet na mocniejszych maszynach. Niedawno zapuściłem sobie MW2 aby sprawdzić czy mój sprzęt wydoli misję ze spadającymi helikopterami no i nie było żadnej przycinki w full detalach. Obecnie BO wygląda przy tym kiepściutko.

Link to post
Share on other sites

Nie mogę się doczekać kiedy przyrobię xboxa i ściągnę coda black ops jednak z przednich codów jestem mniej lub bardziej zadowolony. Zawsze znajdą się plusy i minusy ale gdyby stworzyć idealną gry to na zapisy by mi miejsca nie starczyło na xboxsie a konsola by mi się strasznie muliła. w każdej części są jakieś nowości albo udoskonalenie czegoś.

 

 

 

 

BOŻE!!!!!!!!!!!!!!!! GRY SIĘ KUPUJE!!!!!!

 

 

 

Ja po prostu nie mogę tego zrozumieć, przecież ściągnięcie gry, tak tak samo jak kradzież ze sklepu...Nie mogę również zrozumieć jak można przerobić Xboxa i nie grać przez Live, przecież potęga COD'ów i większości strzelanek, to multiplayer.

 

 

 

 

 

A sama gra-MIÓD. Przeszedłem z 5 misji single i jestem zachwycony wiadomo gra taktyczna to to nie jest i każdy o tym wie. Multi tylko chwilę grałem, mam 6 lvl i też świetny, bije MW 2 na głowę, jest bardziej zrównoważony, wolniejszy. Ale na razie trzeba jeszcze pograć Zombie ;)

Edited by admarss
Link to post
Share on other sites

Pogrzebałem trochę w configu no i na płynność multi w dużym stopniu pomogło:

 

seta r_multiGpu 0 - zmienić z 1 na 0 jeśli posiadacie jedną kartę graficzną

seta r_multithreaded_device 1 - u niektórych ustawione jest na 0. Zmienić na jeden jeśli posiadacie wielordzeniowy CPU.

 

Więcej na http://forum.dobreprogramy.pl/black-ops-tnie-cpu-nie-wyrabia-t421487.html

 

Co do singla to przeszedłem kilka misji, łącznie z rakietową i jak na razie podoba mi się bardzo.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...