Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki PJ do lufy precyzyjnej


Recommended Posts

Mam do was pytanie. Czy kulki PJ, które mam w planach kupić nadają się do luf precyzyjnych? Niby na opakowaniu jest napisane, że przeznaczone do luf precyzyjnych, ale to tylko "teoria", a ja jestem ciekaw, jak się sprawdzają w praktyce. Może ktoś z was ich używał w lufie precyzyjnej?

Link to post
Share on other sites

Właśnie testowałem ja na lufie precyzyjnej ,,systema". 1/2 paczki poszła na 0,28 kulkach P&J. Powiem tak , może się nie zacinają , ale rozrzut mi się nie podoba w nich, i wracam do mad bull , G&G

Edited by waldo
Link to post
Share on other sites

Jeżeli nie stać cię na porządne kulki - nie kupuj precki.

Byle jakie kuki + precka da to samo co Byle jakie kulki + lufa stockowa.

Natomiast przy stockowej lufie, ale dobrych kulkach odczujesz różnicę.

Edited by Zelber
Link to post
Share on other sites

A, jak wyglądał tor lotu kulki?Tzn. kulki leciały po wyregulowaniu hopka dość ładnie, prosto, czy powiedzmy skręcały albo coś?

Wygląda to w taki sposób, że wcześniej przed PJ-tami na lepszych kulasach trafiasz kogoś bez problemu , a na PJ masz taki rozsiew że nie możesz trafić to chyba coś jest nie tak. Chodzi mi tu o większą odległość , a z tego co wiem to krakmani zaczeli używać w prec lufach PJ kulki , i zrobili opis na sklepie że nadają się do prec lufy. Każdy ma swoje zdanie na ten temat i każdy używa to co mu pasuje , nie mówie ci nie używaj , możesz spróbować.

pozd,

Link to post
Share on other sites

Pjotki + kmhead wychodzą trochę lepiej niż na lufie stockowej, ale to nie jest to. Niedawno kupiłem na "próbę" g&g i teraz wiem, że nie ma po co oszczędzać. Na pjtotkach byłznacznie większy rozrzut i to co było max skutecznym zasięgiem nie stanowi problemu na g&g. Dodatkowo jeżeli oszczędzasz to, żeby kogoś ściągnąć musisz więcej kulek (statystycznie) wywalić więc wychodzi na jedno.

Link to post
Share on other sites

Mam do was pytanie. Czy kulki PJ, które mam w planach kupić nadają się do luf precyzyjnych? Niby na opakowaniu jest napisane, że przeznaczone do luf precyzyjnych, ale to tylko "teoria", a ja jestem ciekaw, jak się sprawdzają w praktyce. Może ktoś z was ich używał w lufie precyzyjnej?

 

 

Zakup paczkę i sprawdź sam najlepiej. Jeżeli nie będą odpowiadać twoim wymaganiom więcej ich nie kupisz.Posiadam systemke w ak i nie mam na nich zacięć ale jadę tylko na hi-capach jak dla mnie są tańszą alternatywą do zabaw w lesie gdy nie ma ograniczeń ammo a jak się robi pajęczyna po 50 metrze lotu to czasami to nawet pomaga .Jedyne co zauważyłem że P&J 0,32 g lubią u mnie skręcać w lewo po około 50 metrach ale może to wina gumki bo już trochę przemieliła natomiast na 0.25g i 0.28 g tego zjawiska nie mam.

Edited by Snipernr1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...