Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bore-Up do M16 przy M4?


Recommended Posts

Witam, otóż posiadam replikę M16A3 G&P, ostatnio coś mi się sypnęło i wysyłam replikę na gwarancję. Przy okazji chciałbym zamontować zestaw Bore-Up do M16, a później zrobić

z tego M4-kę. Jak to będzie działać, jeśli zestaw Bore-Up będzie dostosowany pod M16, ale moja emka będzie miała lufę 363mm? Czy lepiej od razu kupić Borka pod M4?

Problem w tym, że nie wiem jak sklep zareaguje np. na to, że ma mi do M16 zamontować Borka do M4...

 

Co radzicie?

 

Pozdrawiam

Marnus

Link to post
Share on other sites

Mam preckę Systemy ale i tak planowałem zrobić wymianę na Promyka i dołożyć Borka. W GB niestety jeszcze nie umiem grzebać, nie próbowałem też ze względu na plombę na GB ;)

Czyli jak zakupię lufę wew. 363mm , Borka do M4 no i konwersję do M4

to wszystko powinno być dobrze, tak?

Edited by Marnus
Link to post
Share on other sites

Będzie chulało, pisze z własnego doświadczenia w mojej replice nr 2 :uśmiech: przy lufie 320 mm(srócona 363mm) jest cylinder typ 0 i wszystko lata jak ta lala, wiem że są wzory na pojemność cylindra do długości lufy ,ale ja nie zauważyłem nic niepokojącego w takiej konfiguracji.

Link to post
Share on other sites

Po dłuuugich zastanowieniach chyba jednak zostanę przy M16. Nie będę nic przerabiał oprócz Bore-Up'a do M16, to będzie chyba najbezpieczniejsze ;)

Tym bardziej, że nie miałbym teraz na te wszystkie zmiany funduszy,

a eMkę trzeba na gwarancję słać i nie wiem, czy bym zdążył ze wszystkim.

W każdym razie dzięki za pomoc, może w przyszłości się coś zrobi.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Zobaczy się ja to będzie hulać ;) Zresztą koszty przedniej konwersji do M4 G&P/CA/KA/G&G (bo interesują mnie tylko takie części) wraz z precją 363mm Promyka i Borek Systemy są jednak spore, za to już można kupić porządnego boczniaka ;)

Edited by Marnus
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...