Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

II W-WSKI ZLOT ASG "IGLOO 2005" 5-6 luty


Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 5 weeks later...

Witajcie

Sorka ze dopiero teraz ale miałem urwanie glowy w pracy (nie siedzialem jak zwykle za biurkiem :/ )Zakwaterowanie mamy zapewnione już w nocy z piatku na sobote, tak ze zapraszam już w piątek od godz 17.00

 

Jezeli ktos nie ma transportu, zapraszamy o 20.00 pod Palac Kultury - Sala Kongresowa (wejscie o Emilii Plater) będą tam staly samochody z wolnymi miejscami Odjazd o 20.00

 

P.S. Proszę się zapoznać z przepisami!

 

Program:

Sobota.

7.00- Pobudka

8.00- śniadanie

8.30- uroczyste rozpoczęcie

8.35- odprawa dla dowódców teamów

12.00-13.00 lunch na pozycjach (to nie przerwa!!!! w tych godzinach w sztabach przeciwnych stron zostanie dostarczona zupa, należy się tam przebić, lub wysłać łącznika, który zabierze termosy i chleb!!! (łączników można przechwycić!)

16.00- zakończenie manewrów i odprawa z omówieniem scenariusza, oraz wyróżnieniem najlepszych, najbardziej bohaterskich i ferplejowych graczy ("terminatorzy" zostaną pobici, zjedzenia no i na koniec publicznie pokazani palcami)

19.15- grilloobiadokolacja

00.00- nocne manewry

 

niedziela.

8.30- pobudka

9.00- śniadanie

10.00- rozpoczęcie konkursów i pokazów oficjalnych

12.00- lunch

13.00- odprawa dowódców teamów

17.00- buzi i papa

 

Przepisy I Warszawskich manewrów ASG:

 

1. Każdy z graczy jest przydzielony na stałe do jednej z armii. Podlega rozkazom „generała” i dowódców drużyn. (Generała nie można zabić ani wziąć do niewoli. Generał nie bierze udziału w walce) 2. Trafiony gracz krzyczy: „dostałem” i unosi rękę. Przez 1 minutę jest ranny. Może wzywać pomocy leżąc z uniesioną ręka w której trzyma czerwoną chustę trupa.

3. Ranny gracz w czasie swoich rannej 1 minuty może zostać wzięty do niewoli (nie jest konieczne jego opatrzenie przez sanitariusza wroga-wystarczy go dotknąć ręką)

4. Ranny gracz w czasie swoich rannej 1 minuty może zostać uleczony przez sanitariusza (sposób opatrywania ustala organizator manewrów)

5. Opatrywany przez medyka ranny nie jest nieśmiertelny, trafiony w czasie tej operacji podąża do krainy wiecznych łowów 6. Ranny nie może sam się poruszać/chować. Spod ognia może go znieść/ściągnąć tylko inny gracz.

7. Ranny może zostać uleczony 2 razy pod rząd (za 3 razem nie można go uleczyć i jest zabity. Idzie do sztabu, wpisuje się na listę trupów i znów może zostać 2 razy uleczony)

8. Sanitariusze posiadają ograniczona liczbę opatrunków (fizyczna ich ilość przy sobie) .

9. Zabity sanitariusz po „zmartwychwstaniu” jest nadal sanitariuszem.

10. Uleczony gracz po założeniu opatrunku gra dalej

11. Zabity gracz (oznakowany czerwoną chustą w okolicach głowy) udaje się do swojego Sztabu gdzie wpisuje swój nick wraz z godziną o której dotarł, na listę zabitych i odczekuje 10 minut jako osłona sztabu. (może odpierać ataki, może ponownie zostać ranny lub zginąć)

12. Sztab pod ogniem nie jest już miejscem zmartwychwstania graczy. Organizator wyznaczy alternatywne miejsce "zmartwychwstania" służące w tego rodzaju sytuacji. 13. Po odsiedzeniu przepisowych 10 minut gracz wraca do swojego oddziału jeśli inaczej nie zdecyduje generał

14. Niedopuszczalne jest rozmawianie i spacerowanie z trupami „żyjących” graczy. Tego rodzaju zachowanie powoduje „śmierć” żywego gracza.

15. Jeniec ma obowiązek na życzenie swoich „oprawców” powinien wydać wszystkie rozkazy pisemne które przy sobie posiada, oraz wszelkiego rodzaju „rekwizyty” (w tym mapy), ponadto wziętemu do niewoli sanitariuszowi można odebrać opatrunki i przekazać je swojemu.

Po przeszukaniu „jeniec” wraca do swojego sztabu oznakowany jako zabity. W sztabie wpisuje się na listę jeńców i musi odczekać 30 minut (a nie jak zwykły trup 10min).

16. Można odbić jeńca w trakcie jego „przesłuchania/przeszukania”. W trakcie tej akcji jeniec powinien pozostać bierny.

17. Wszyscy zabici i powracający jeńcy powinni bezwzględnie wracać do swojego sztabu głównymi drogami lub droga która dostali się na miejsce śmierci.

Jest niedopuszczalne wykorzystywanie statusu trupa jako bezpiecznego darmowego zwiadu.

18. Trup/jeniec który nieopatrznie wlezie na ukryte stanowisko wroga może, w uzasadnionym przypadku, zostać wzięty do niewoli. (stosuje się do niego wszystkie zasady dotyczące jeńców)

 

19. Każdy z zabitych graczy ma obowiązek na życzenie zabójcy podać swoją ksywkę ( można zanotować ja wraz z godzina w celu porównania z lista trupów w sztabie przeciwnika)

 

21. W sztabie zawsze pozostaje jedna osoba. Generał, lub wyznaczona przez niego osoba.

 

 

Z poważaniem:

 

Tadeusz Zajączkowski

Link to post
Share on other sites

Ya ya.

Ze swojej strony gratuluje ekipie ochrony żarcia za współpracę.

ONZ-owi, że przynajmniej na początku był.

Tym co dali się zabić, tym co się tego bali i tym co mnie zabili te dwa nieszczęsne razy ( po prawdzie to nie żałuje bo potrzebowałem opieki medycznej i dymka).

Czerwonym za bycie czerwonym a zielony za bycie zielonymi.

Pogodzie, że był śnieg.

Dziękuje Miwo Military za swoje afrykanerskie cycki i Hubertowi Orkanowi, że miałem je gdzie przyczepić.

Dziękuje Wojtiemu za scenariusz, który co prawda poszedł w las ale był.

 

 

Gorące podziękowania dla wszystkich Jezuitów.

Szalom.

Link to post
Share on other sites

Jest pare fotek ze zlotu (strzelanka i impreza) - 40 MB, link u mnie na PW.

 

Ostrzegam ze niektore zdjecia (zwlaszcza z konca) maja obrazoburczy charakter, ale sa po prostu zapisem wydarzen ;) :lol: Exclusiv dla kartelu z Medelin i jego bossow hehe.

 

Z nieustajacym pozdrowieniem - Wsiech nie ubijosz :!: :D

Link to post
Share on other sites

no bylo niezle.

Poczułem sie zgwałcony przez uszy a moja niewinna psychika wciąż cierpi

 

Stefan! Na twoją cześc powstała nowa świecka tradycja! Nagroda im. Stefana!

Proponuje włączyć ją (oraz uroczystość przyznawania) na stałe do programów wszelkich imprez ASG :D

 

Dzieki Tadek & Wojti - jesteście boscy

 

Pozdro dla wszystkich uczestników 2-go W-wskiego zlotu ASG imienia Stefana - 'igloo 2005'

 

sciema

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...