Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PSO1 do SWD Dragunow[A.C.M]


Recommended Posts

Niedzielny strzelec tutaj. Potrzebuje porady: opłaca się polować na orginalne PSO czy lepiej zaopatrzyć się w taki produkt?:

 

http://www.taiwangun.com/optyka_lunety/lun..._a_c_m-639.html

 

Jest on w pełni zadowalający do nie-intenstynego uczęszczania na strzelanki? Chciałbym poznać waszą opinię o tym celowniku. Mam zamiar zakupić coś co nie rozpadnie się od kilku trafień kulkami, a będzie umożliwiało pełniejsze wykorzystanie możliwości SWD A&K aniżeli zupełnie bez optyki.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Posiadałem (a właściwie posiadam dalej w kawałkach) bardzo podobną replikę PSO, być może nawet to to samo, bo na obrazkach identyczne, ale nie pamiętam jakiej firmy było to moje... tak czy inaczej przy takiej różnicy w cenie moim zdaniem lepiej kupić oryginał, na pewno solidniejszy, a i ruskie napisy cieszą oko ;)

Link to post
Share on other sites

Mam problem: luneta po zamontowaniu zupełnie nie trzyma się szyny i przy delikatnym naciśnięciu zjeżdża, dodatkowo jest ona przesunientą kilka mm na lewo w stosunku do lufy SVD A&K. Przestało również działać podświetlenie. Na stronie jest napisane, że jest dedykowana wyłącznie do SWD. Zostałem zrobiony w balona, czy popełniam jakieś błędy przy montażu?

Link to post
Share on other sites

Na forum jest pełno informacjii dotyczących części i akcesoriów pochodzenia ChRL.

I nawet na chłopski rozum można się domyśleć, że pierwszej jakości to one nie są.

Aha i jeszcze jedno, poprostu tak przepłaciłeś, że aż żal. Ale cóż Twoja kasa, Twój wybór :-F

Edited by rumak
Link to post
Share on other sites

To z podświetleniem to kij, bo to kwestia skruszonej diody, którą da się zlutować. Ale pisanie na stronce sprzedawcy, że pasuje do swd jest delikatnie mówiąc, robieniem klienta w ******

 

części i akcesoriów pochodzenia ChRL.

 

Ale nic na temat tej akurat optyki, niestety.

Edited by romper
Link to post
Share on other sites

Bo pewnie pasuje do jakiegoś ale cóż poradzić, że chińszczyzna miewa swoje fochy i nie pasuje do wszystkiego.

Tak dla Twojej info, takie lunetki na allegro są (a przynajmniej były) w cenie 350-390zł. A w Chinach kosztuje po ok. 100$.

Edited by rumak
Link to post
Share on other sites

Jednym słowem: YOU FAIL!!! :wink:

 

Napisz mi to kilka razy, bo jeszcze nie jestem tego świadomy :wink:

 

 

Edit: Pisze się "świeżak" chyba, że w mamrze jest inaczej.

 

No i? Jeden błąd ortograficzny, człowieku! Masz późny zapłon jeśli dopiero teraz go zauważyłeś. :-F

Edited by romper
Link to post
Share on other sites

na dole w celowniku, na szynie masz śrubę, musisz ją wyregulować i powinno działać bez problemu......

 

 

Dzięki, wszystko teraz elegancko się trzyma.

 

Celownik również, jako-tako udało mi się wykalibrować.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...