Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Z archiwum X w CM.031


Recommended Posts

Witam ! Wczoraj otrzymałem od kuriera moje CM.031 od krakmanów mój zachwyt był spory pod względem wyglądu, więc podłączyłem batke do ładowania i cierpliwie czekałem na naładowanie aku. Po naładowaniu postrzelałem trochę po domu ok.150-250 kulasów odłączyłem aku od repliki i zostawiłem na noc. Dziś po południu poszedłem sprawdzic jak daleko cudo strzela i ... strzela z 5 m dalej od plastikowego m4 boyi :strach: , troszkę mnie to przeraziło że strzela tak blisko, wystrzeliłem z niedowierzaniem pół hi-capa batka przestała strzelac i ze smutkiem wróciłem do domu "dumac" co jest nie tak :???: . Zacząłem replike macac i się jej przyglądac dotknąłem kolby była gorąca, natychmiast wyciągnąłem batke i była jeszcze bardziej gorąca. Wiecie co może byc przyczyną tych dziwnych zachowań ze strony repliki :poddanie: ?

Edited by karolus20
Link to post
Share on other sites

HU jak na max ustawiłem to po na oko 15m leciały do góry, a jak trochę mniej to leciały podobnie jak na 0. Nie wystrzeliłem hi capa na raz strzelałem po połowie na semi, a po połowie się przyzwyczaiłem strzelac burstem i tylko ze 2 serie były trochę dłuższe od tego bursta. Podejrzewam że krakmani nalali za dużo oleju silikonowego do komory, ale nadal niepokoi mnie sprawa akumulatora nie wiecie co może byc z nim nie tak ?

Link to post
Share on other sites

Nie wiem po co mieliby lać olej syliknowy do komory jeśli nie zmieniali gumki HU. Ile czasu ładowałeś batke? Jeśli po tym jak replika przestałą strzelać dalej naciskałeś lub trzymałeś spust, od tego mogła się nagrzać bateria, która już nie była w stanie naciągnąć sprężyny.

Link to post
Share on other sites

A ja tylko spytam co ma bateria do tego że replika ma mały zasięg?

 

@kobejn669

Co do oleju silikonowego to moje m249 od krakmanów dosłownie nim ociekało a gumki nie wymieniali ;-)

 

@karolus20

Zobacz czy klips mocujący lufę w komorze HU się nie wypiął.

Link to post
Share on other sites

Już mu raczej fochy przeszły. Troche batka jeszcze grzeje, ale nie tak bardzo jak przy przestrzeleniu. HU troche jeszcze szaleje, jeszcze pewnie tego nadmiaru oleju nie wystrzelałem i kulki to P&J więc nie moge rewelacji oczekiwac. Dzięki wszystkim za pomoc !

Link to post
Share on other sites

Wyjmij gumkę HU,weź chusteczkę i od środka ładnie wszystko wyczyść ze smaru,lufę tak samo.Najpierw jakąś wilgotną chusteczkę,żeby zmyć ten olej potem zwykłą suchą,jeżeli to nie pomoże to odeślij na gwarancję albo od razu tak zrób. :roll:

Link to post
Share on other sites

Gwarancja nie obejmuje takich rzeczy, zmierzą mu na chrono, że ma tyle fps ile winno mieć i jeszcze każą płacić za przesyłkę powrotną repliki.

 

Zrób jak koledzy mówią - ogarnij rozbieranie repliki i wyczyść gumę w letniej wodzie z płynem do mycia naczyń, wysusz i złóż do kupy. Albo wystrzel te 1000-2000 kulek i będzie banglać wszystko jak powinno.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...