Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WĘDRZYN II "Stalowy Pierścień" 11-12.XII.2004


Recommended Posts

Witam wszystkich.

Armia ostatecznie potwierdziła imprezę, która odbędzie się 11-12 grudnia 2004, czyli już niebawem, na Wojskowym Ośrodku Poligonowym "Nowy Mur" w Wędrzynie. Wszystkie informacje zamieszczone są pod adresem:

http://www.bcx.pl/zlot/

Zgłoszenia, po zapoznaniu się z informacjami i regulaminem przyjmowane są wyłącznie na maila:

wedrzyn@o2.pl

Czasu niestety mało, ale myślę że warto się pospieszyć ! Do zobaczenia na Wędzrzynie !

Bieżące, ważne informacje zostaną podane w powyższym wątku, więc proszę o niezaśmiecanie go.

Link to post
Share on other sites

Hotel Garnizonowy

69-211 Wędrzyn

(0-95)

755-24-71

 

Hotel Chrobry

69-200 Sulęcin,

ul. Kościuszki 10

(0-95)

755-24-83

 

Hotelik przy stadionie

69-200 Sulęcin,

ul. Moniuszki 2

(0-95)

755-24-77

 

Pensjonat Kacper

69-200 Sulęcin,

ul. Plac Kościelny 4

(0-95)

755-34-02

 

Schronisko Młodzieżowe PTSM

69-200 Sulęcin,

ul. Witosa 30b

(0-95)

755-29-41

 

Ośrodek Agroturystyczny "KORMORAN"

69-200 Sulęcin,

ul. Daszyńskiego

http://www.kormoran.org.pl

(0-95)

755-26-28

 

Noclegownia Przy Uroczysku

69-200 Sulęcin,

Żubrów

(0-95)

755-31-36

Link to post
Share on other sites

Czy mam rozumieć że twoja odpowiedź potwierdza moje obawy?

Może zacznij wyrażać się konkretnymi stwierdzeniami wprost odnoszącymi się do pytania?

Lista miejsc gdzie można sobie załatwić nocleg napewno jest przydatna.

Tu jednak raczej nie ma miejsca na domysły i trzeba konkretnie.

Nocleg jest :

a) z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę

B) z soboty na niedzielę

c) z piątku na sobotę

d) nocleg jest ale we własnym zakresie

 

Proszę wybrać jedną z odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Impreza rozpoczyna się o godz. 9.00 (rano) w sobotę tj. 11.12.1004 i kończy w niedzielę tj. 12.12.2004 w godzinach południowych. Uczestnicy są zakoszarowani z soboty na niedzielę w koszarach wojskowych "obozowisko nr 2", na ośodku poligonowym w Wędrzynie. Wyżej podałem bazę noclegową, gdyby ktoś miał ochotę przyjechać w okolicę z wyprzedzeniem...

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Impreza rozpoczyna się o godz. 9.00 (rano) w sobotę tj. 11.12.1004 i kończy w niedzielę tj. 12.12.2004 w godzinach południowych. Uczestnicy są zakoszarowani z soboty na niedzielę w koszarach wojskowych "obozowisko nr 2", na ośodku poligonowym w Wędrzynie. Wyżej podałem bazę noclegową, gdyby ktoś miał ochotę przyjechać w okolicę z wyprzedzeniem...

pozdrawiam

Andy a nie dalo rady zorganizowac noclegu z piatku na sobote w koszarach ?

Link to post
Share on other sites

Przykro mi, nic z tego... więcej niż jest, nie da się załatwić. Koszary i poligon są ciągle ostro zajęte przez wojsko, po za tym to nie chata w górach. Swoją drogą myślę, że jeśli aż tak dużo czasu i środków pochłonęło załatwienie tego co już mamy i odrazu nie udało się załatwić więcej - to tylko pozostaje się cieszyć z tego co mamy, a z tego co wiem, więcej "Wędrzyna" może już nie będzie...

Link to post
Share on other sites

no dobra, a skoro jestes juz taki zorientowany Andy, to powiedz mi jak to z tym hotelem garnizonowym jest: jak daleko od miejsca zbiorki, moze jakie warunki :?: nie orientujesz sie moze :?: nie bylem jeszcze tam, wiec dlatego sie pytam, bo moze widziales ten akurat hotel, bo cos mi mowi, ze najblizej z niego moze byc, aj :?:

Link to post
Share on other sites

może sie czepiam , ale w regulaminie jest napiane że osoby które robią zdjęcia, filmują itd mają miec na sobie białą koszulkę. No cóż bedzie zima, możliwe że bedzie leżał lub padał śnieg i część uczestników zlotu pewnie bedzie używać białych kombinezonów . Może niech "dokumentaliści" noszą jakieś widoczne np pomarńczowe lub jaskrawo zielone kamizelki pozdro

Link to post
Share on other sites

1. Najpierw Hotel Garnizonowy w Wędrzynie: hotel jest około 1,5-2 km od "obozowiska nr 2", w którym będzie rozpoczęcie imprezy, a dokładnie stoi w miejscu zbiórki osób przyjezdnych, którzy nie będą zorientowani jak dojechać do "obozowiska nr 2". Zbiórka jest o 8.30 w sobotę rano na parkingu przed tym hotelem (lub inaczej przed kasynem wojskowym, które mieści się w tym hotelu). Nigdy w nim nie byłem, i myślę że *****-tkowy to on nie jest, ale i nie jest napewno "jedno". Często w tym hotelu zatrzymują się dowódcy wojsk stacjonujących na poligonie, a podczas poprzedniej edycji imprezy spało tam też kilku "maniaków"...

 

2. Co do koloru filmowców, fotografów, podglądaczy itp. - ma on być po prostu dobrze widoczny (np. kamizelka odblaskowa) i w okularach ochronnych, i ma się nie szwędać miedzy walczącymi aby nie psuć klimatu zabawy i nie zostać przy okazji "postrzelonym"- bo to zaraz medyk potrzebny i tylko kłopoty.. ;) Biały kolor oznakowania pozostał przypadkiem jeszcze z przygotowań do letniej edycji imprezy, ale tak to wszystko długo trwało, że byłby teraz z tego dobry, zimowy kamuflaż..

Link to post
Share on other sites

Andy postawmy sprawę jasno.

Proponuję wstępne chęci uczestnictwa wpisywać w tym wątku (może wiara się przekona jak znajdzie paru dobrych znajomych z celownika)

ponieważ oficjalna lista uczestników delikatnie mówiac nie jest zbyt obszerna.

Jako weteran wendrzyńskich bitew określ minimalną liczbę uczestników do dobrej zabawy na tak rozległym terenie.

Gąski ze swojej strony deklarują narazie czterech uczestników (może się jeszcze kogoś zmusi).

 

1 SZCZEP

2 QBA54

3 JACULO

4 robical

Link to post
Share on other sites

Lista osób, które do tej pory formalnie zgłosiły się na Wędrzyn II:

 

1. Damien / Gorylas

2. Primohastat / nieformalna

3. Seba / Old Death Squad

4. Smull / Piastów Airsoft Team

5. Marcin Waściński vel Wonski / niezrzeszony

6. Dziki / Ghosts' Squad Gniezno

7. Rezul / Airsoft Corps

8. Kapciuch / Airsoft Corps

9. Kesil / Airsoft Corps

10. Lisek / Airsoft Corps

11. PA / Airsoft Corps

12. Ritter / Gorylas

13. McGregor / Gorylas

14. HKey / Gorylas

15. Gorbacz / Gorylas

16. Johan / Gorylas

17. Socrat / Gorylas

18. Gareth / Gorylas

19. Jacol / Gorylas

20. Tupta / Gorylas

21. Kmieciu / Gorylas

22. Siwy / Ghosts' Squad Gniezno

23. Mors / Ghosts' Squad Gniezno

24. qba54 / The Wild Geese

25. **-man / FST

26. Robical / The Wild Geese

27. PIOTREK / o.p. w The Wild Geese

28. JACEK / o.p. w The Wild Geese

29. Strap / GWNH

Link to post
Share on other sites
Jako weteran wendrzyńskich bitew określ minimalną liczbę uczestników do dobrej zabawy na tak rozległym terenie.

jak dla mnie 100-150 to minimum dla dobrej zabawy, chciaz najmniejsza impreza wedrzynska o jakiej slyszalem zgromadzila 40 osob i tez bylo fajnie

Link to post
Share on other sites

Patrząc na oficjalną listę póki co postuluję zmianę nazwy imprezy.

Ze "Stalowy Pierścień" na "Przyjedź Postrzelać do Goryli"... :D

 

Ja tylko jednego nie rozumiem - gdzie te rzesze chętnych na zimowy Wędrzyn, które zgłaszały się gdy na początku września Andy informował o tej imprezie i o tym jaka mniej więcej będzie cena?

Nie chce mi się liczyć wszystkich deklaracji w wątku "Kto jest chętny na Wędzrzyn????", ale mam wrażenie że ich liczba przekroczyłaby kilka razy ilość osób oficjalnie zgłoszonych na dziś.

 

Lubimy rzucać słowa na wiatr co koledzy ajersoftowcy??

 

Tak, wiem co zaraz usłyszę (przeczytam). Darujcie sobie.

 

-

Link to post
Share on other sites

Zgodze sie ze Szczepem. Zanim ustalilem budzet na grudzien to juz wyskoczyl koniec listopada. No coz. Takie zycie.

Po drugie nie zachecila mnie mala liczba chetnych oraz niskie zainteresowanie osob w wawie. Sam nie posiadam srodku lokomocji.

Jak pisalem - zycie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...