Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jak dodać kilka metrów wiecej


Recommended Posts

Witam.

Mam pytanko,ponieważ chciałbym podnieść trochę ilość fps'ow, w celu zwiększenia zasięgu skutecznego o jakieś 5 metrów.Wiem że mało ale jednak.Mam AK-74 co ma 350 fps na 0.23 a ma skutecznego 50 metrów a chciałbym z 55 metrów.Co bym musiał wymienić? mam ak-74 cymy 0.31.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Szybkość kulki ZAWSZE podaje się na kulce o wadze .2g i zerowym ustawieniu hopa. Jak masz 350 na .23g to w rzeczywistości ma toto koło 380 fpsów, więc śmiem twierdzić, że ona już ma chińskiego springa M120 (to wręcz było by oczywiste), a jest nieszczelna jak 7 nieszczęść. Przejdź się do tematów o kałachach cymy, a tam różności mądrości wyczytasz i wiedzę posiądziesz tajemną co z tym fantem począć. A na dobrą sprawę może być dowolny temat o byle chińskiej/jakiejkolwiek replice z GB wersja 3.

Link to post
Share on other sites

Np. rozebrać GB, umyć, dobrze spodkładkować, dobrze przesmarować, dać dobrą uszczelkę na głowicę tłoka (lub rozciągnąć tą obecną ładnie i przesmarować, aby maksymalnie elastyczna była), doszczelnić (o ile to konieczne) głowicę cylindra, kupić dobrą uszczelnioną dyszę i dać na dobry smar, przy okazji wymienić okablowanie w replice i dać T-wtyczki zamiast Tamiji, Wydaje mi się, że powinno sporo pomóc.

 

Napisałem ---> byle jaki temat o GB V3 i masz wsio podane na tacy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...