Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

75th Ranger Regiment


Recommended Posts

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zauważyłem, że kontraktowe MICHy mają dość chropowatą powierzchnię, na zdjęciach Rangersów MICHy wydają się dość gładkie. Więc tu moje pytanie czy MICHy na zdjęciach Rangersów są gładkie czy tylko mi się wydaje, bo nie wiem czy wygładzać skorupę MICHa?

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Ebay + ktoś kto ściągnie z USA/ firma. Tam trafiają się za naprawdę psie pieniądze. Sam nie poluję na takie rzeczy, ale kolega non stop coś tam znajduje w świetnym stanie. Od kamizelek, które u nas chodzą za grubą kasę, po właśnie mundury. OCP się trafiło za ledwo ponad 300 zł.

 

 

Opcjonalnie może prosić o customową kopię Crye u nas.

Link to post
Share on other sites

Sorry, ale od naprawdę długiego czasu kupuję na beju i Crye jest zawsze w sferze moich zainteresowań i na ogół z wysyłką poza ju, es end ej cena jest wyższa niż w sklepie, a z wysyłką w USA nikt nie sprzedaje taniej niż sam Crye... Więc tak jak Arafat mówi, na początku jest miło i fajnie, a potem i tak zawsze urośnie do chorego poziomu. To tak jak z kobietą po ślubie...

Link to post
Share on other sites

A napisz/pokaż o jaki rhino Ci chodzi? Poza tym czemu zrezygnowano? To co zapodałeś to VAS Ops-Core'a, który jest w użyciu, ale nie widziałem go u Rangersów, a o nich jest ten temat. Oni używali najczęściej w owym czasie jednopunktowego norotosa lub starego wilcoxa AKHM pod anvis'a, a aktualnie Wilcoxa L3G10.

Edited by badseed
Link to post
Share on other sites

Nie jestem za bardzo zorientowany w blachach, więc przepraszam za chaotycznego posta :)

Pytanie zadaje gdyż ten montaż zazwyczaj widuje na nowszych zdjęciach, a niżeli ten, linkiem z wcześniejszego posta się nie sugeruj bo rzeczywiście w rangersach tego montażu nie było.

Jakbyś mógł podać nazwy obu tych blach :)

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...