Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

arthem

Użytkownik
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kompas_BP zdecydował się pokryć częściowo zakup nowego / naprawę starego reduktora, uważam więc temat za zamknięty i zakończony pozytywnie.
 2. Liczyłem, że uda się temat załatwić bez informowania szerszego grona o sprawie, ale nie udało się. Być może ta wiadomość nakłoni jednak użytkownika KOMPAS_BP do kontaktu ze mną, a innych ostrzeże o nierzetelności tego sprzedawcy. Spór dotyczy zakupionego przeze mnie zestawu Mancraft PDiK v2 wraz z reduktorem. 19.03 (noc z niedzieli na poniedziałek) odezwałem się w celu potwierdzenia dostępności oferty. Otrzymałem odpowiedź pozytywną wraz z informacją, że w piątek wrócił do KOMPAS_BP ten zestaw z serwisu Mancrafta, był rzekomo na profilaktycznej wymianie oringow/uszczelek. Parę minut
 3. Sprawdź czy wtyczka od mikrofonu nie jest wpięta "odwrotnie". U mnie była, po jej odwróceniu problem ustał i zestaw działa poprawnie w kwestii nadawania. Ja mam nieco inny problem i pozwól, że się podłączę. Z-Tactical Comtac II + PTT Z-Tactical + Baofeng UV82. Wszystko działa poprawnie ale denerwuje jedna rzecz - używam do tych słuchawek akumulatorków Eneloop Pro 2500mah i przy ustawieniu podbicia dźwięków na trzeci poziom (dwa kliknięcia od najniższego), komplet akumulatorków "wysiada" po max 2h. Wydaje mi się, że to troszkę duże zużycie - gdzie leży lub może leżeć problem? A może te
 4. Dzięki. Skontaktuje się najpierw ze Specshop'em.
 5. Cześć. W CZ P09 od KJW, uchwyt/ucho do zaczepienia zawieszenia/smyczki wykonane jest z plastiku i niestety - złamało się podczas pierwszego wyjścia w teren. Czy kojarzycie, by był ten element dostępny jako cześć serwisowa, najlepiej wykonana ze stali?
 6. A ustalmy jeszcze, bo chyba ta kwestia nie została poruszona - nawet jeśli doszłoby do oszustwa, i AEGowiec zmieniłby sprężynę, czy użytkownik HPA podkręcił butlę czy zmienił kulki na cięższe, to co się stanie? Ja rozumiem, że oszustwo, ale ochrona oczu czy stalker wytrzyma nawet przesadzoną replikę, dany gracz będzie miał przewagę zasięgu ~10m co też jakoś drastycznie nie wpłynie na efekt rozgrywki, a przecież ten oszust będzie jeden na kilka wyjść w pole. Najważniejsze jest chyba byśmy to my sami przestrzegali zasad i dobrze się bawili, nie szukali na siłę oszustów i kombinatorów, bo ci znaj
 7. Owszem wziąłeś udział w części kosztów wymiany uszkodzeń - 100zł. Więc przy tak rozległych uszkodzeniach/czesciach niezgodnych z opisem jak sprężyna czy lufa, to jeśli ktoś komuś poszedł na rękę, to byłem to ja, idąc na rękę tobie. To ze zachowałem replikę i zająłem się jej reanimacja wcale nie zmienia tego, w jaki sposób zaprezentowales sprzęt, ile błędów w opisie i niezgodności umieściłes, więc przestroga przed jakimikolwiek transakcjami z Tobą jest jak najbardziej uargumentowana. Pozdrawiam.
 8. Imię na tyle nietypowe, że pewnie rozjaśni wszystko - Miłosz. To ta sama osoba?
 9. arthem

  Snajperskie Kulki

  Wszyscy szukają dobrych niepuchnących kulek >0,4g w jasnych barwach. A co tymi czarnymi lub ciemnymi? Ktoś testował czarne Guadery czy Valkeny?
 10. Nie bardzo wiem gdzie zacząć taki temat, więc jeśli zachodzi taka potrzeba prosiłbym o wydzielenie i przerzucenie treści w odpowiednie miejsce. Rozglądam się za butlą matką do Mancrafta, by ładować swoją małą, 0,8l butelkę którą noszę w plecaku. Zastanawiam się nad pojemnością, a realną ilością nabić do chociażby połowy pojemności butelki 0,8l. Przykładowo, ile razy mógłbym nabić butlę 0,8l z butli 7l? Zakładam, że im więcej razy butla matka zostanie nabita, tym mniejsze ciśnienie maksymalne osiągne na tej małej, 0,8l. Jak to liczyć?
 11. Czy ktoś używał przy PDIKS kapsuł Co2? Jak wygląda wydajność takiego zestawienia?
 12. 16 lat w profilu i zabawa z wysokim ciśnieniem = brak rączek. Konwersja Mancrafta, sprawdzona, kosztuje 500zł. Czy rzeczywiście to aż tak duży koszt, by bawić się w januszowanie? Taniej, szybciej, bezpieczniej, efektywniej, będzie iść do jakiejś pracy weekendowej dla młodych i dorobić sobie na sprawdzone rozwiązanie, niż kombinować w ten sposób.
 13. Cześć. Kupiłem używaną replikę a w jej wnętrzy znalazłem dziwną lufę - nigdy wcześniej nie spotkałem lufy z takim frezem, czy jakkolwiek nazwać to "spłaszczenie" przy jej początku. Spotkaliście się kiedyś z taką lufą? Do czego ona jest dedykowana?
 14. Użytkownik: http://wmasg.pl/pl/profil/show/91737 Cześć. W ramach delikatnej przestrogi opiszę sytuację jaka miała miejsce. Użytkownik MI24HA umieścił w komisie ogłoszenie sprzedaży repliki karabinu snajperskiego Tabuk - cystomowa replika na bazie Cymy. Dorobiona została dłuższa lufa, drewna, GB od Cymy bodaj CM.040, lekko zmodyfikowane na sprężynie 140. Cena była dosyć wysoka, bo przeszło 1000zł. Umówiłem się ze sprzedającym, że wpłacam kasę "za przesyłkę", a resztę za pobraniem. Tak też było. Kwota umówiona wyszła 03.08.2016 (środa). Dnia 04.08.2016 dostałem informację, że przepr
×
×
 • Create New...