Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dark_quar

Użytkownik
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by dark_quar

 1. Witam. Na samym początku wspomnę że posiadam repliki AEG z którymi biegam od lat zarówno do lasu jak i do CQB. Moje pytanie jest następujące: Ma ktoś do polecenia replikę sprężynową która strzelałaby w limicie 450 fps (na .20g) przy kulkach lżejszych od .36g? Oczywiście mówię tutaj o warunkach larpowych gdzie strzelanie z aeg'a "po kulkach" jest praktycznie niemożliwe kiedy na 16 godzin imprezy ma się ok 30-60 kulek. Dostałem propozycję kupna repliki od ASG m40A3 sportline... jest to jakaś sensowna replika na takie warunki?
 2. Wie ktoś jakie magazynki pasują do 1911 WE-tech?
 3. Czym pomalować gumowy bagnet? Kolor srebrny i bakelitowy. Najlepiej aby farba była elastyczna i wodoodporna. No i aby nie zeszła po kilku otarciach.
 4. Pacjent TT-33 od WE. Problem - strzela ogniem automatycznym. Drogą dedukcji wywnioskowałem 2 potencjalne przyczyny: 1. Zużyta blokada zwalniacza maga - bloczek blokujący magazynek (część T-04) ma wyżłobienie ok 1 mm przez co maga siedzi za nisko i jest słaba szczelność między magiem a repliką + zamek się nie blokuje w tylnym położeniu. Przy zbyt słabym odrzucie zamek nie pokonuje pełnego cyklu i nie napina kurka, przez co ten spada na iglice powodując reakcje łańcuchową. Tłumaczyłoby to automat zakończony syfonowaniem/zamarzaniem klamki szczególnie w chłodniejszą pogodę. Niestety problem ni
 5. Pacjent TT-33 od WE. Problem - strzela ogniem automatycznym. Drogą dedukcji wywnioskowałem 2 potencjalne przyczyny: 1. Zużyta blokada zwalniacza maga - bloczek blokujący magazynek (część T-04) ma wyżłobienie ok 1 mm przez co maga siedzi za nisko i jest słaba szczelność między magiem a repliką + zamek się nie blokuje w tylnym położeniu. Przy zbyt słabym odrzucie zamek nie pokonuje pełnego cyklu i nie napina kurka, przez co ten spada na iglice powodując reakcje łańcuchową. Tłumaczyłoby to automat zakończony syfonowaniem/zamarzaniem klamki szczególnie w chłodniejszą pogodę. Niestety problem
 6. Odkopuje temat. Problem tym razem nie jest w coltcie ale w TT-33. Ponoć układ spustowy skopiowany z colta, więc może podobne rozwiązanie by działało.
 7. Tak jak w temacie. Potrzebuję magazynków 5.45 które posiadałyby dodatkowy popychacz wchodzący do komory hop up. Chodzi tutaj aby wykorzystać 100 % kulek na LARPach gdzie jak wiadomo każda kulka ma swoją cenę i wyrzucenie 4 kulek na ziemię przy przeładowaniu boli jak diabli. Patent zauważyłem w magazynkach od type 64 od G&G. Wie ktoś czy są magazynki posiadające takie cuś? Ewentualnie potrzebowałbym druku 3d. Magazynki i tak byłyby ładowane do maks 30 kulek, więc nic by się nie zacięło na zakrętach. Jeśli ktoś byłby w stanie podesłać projekt druku 3d to prosiłbym o kontakt.
 8. Witam. Posiadam tetetkę od WE. Niestety od zakupu minęło sporo czasu i poza "domowym" strzelaniem nie była używana w terenie. Niestety za każdym razem jak próbuje ją ze sobą zabrać dochodzi do problemu z syfonowaniem. Po paru strzałach następuje syfon, przy którym replika samoistnie wystrzeliwuje cały gaz ogniem automatycznym. Próba dalszego strzelania kończy się zmrożeniem maga i dalszym strzelaniem serią. Podczas serii kulki nie są pobierane. Domyślam się, że problem polega na niepełnym odrzucie zamka, który cofa się niewystarczająco aby napiąć kurek. W warunkach domowych takowy pr
 9. Problemem okazało się odkręcająca się śrubka przy zespole spustowym. Po siłowym wyciągnięciu zamka i dokręceniu śrubki wszystko działa :)
 10. Odkopuje temat. Czy colty WE się jakoś poprawiły? Patrząc czysto jakościowo, która klamka jest lepsza? Cenę całkowicie pomijamy, tak jakby obie kosztowały tyle samo.
 11. Tak jak w temacie: Która emkowata replika lepsza?
 12. Witam. Czy colt od kjw w wersji na co2 będzie normalnie działał na magazynkach na green gas? Czy nie będzie żadnych efektów ubocznych pokroju słabego odrzutu itp?
 13. Dobra... Znalazłem powód. Zbijak, czy tam spłonka w magazynku siedzi głębiej niż powinna. Odkryłem to dopiero wsadzając magazynek do glocka we, gdzie replika wydawała ciche pyknięcie i nic poza tym. Wie ktoś jak zbijak w zaworze wykręcić?
 14. Problem jest taki: Od paru dni próbuję ściągnąć zamek z colta. Niestety po około 1 cm zamek się blokuje i nie chce iść dalej. Początkowo myślałem że to wina krzywej sprężyny powrotnej (miałem podobną sytuację w tt33 we. Wtedy wyjęcie sprężyny od przodu pomogło), lecz nawet po wyjęciu głównej sprężyny (jak? Skoro i tak krzywa była, to wyjąłem ją przez tą centymetrową szczelinę. I tak była do wymiany) problem został. Z tego co widzę blokada jest gdzieś między cylindrem a zespołem spustowym. Próbowałem wszystkiego. Wszystko przesmarowane, w akcie desperacji już nawet sprężynę trójpalczastą wyjął
 15. zużycia na wycięciu od zwalniacza magazynka nie ma
 16. Wymieniłem szczęki z uszczelką na oryginalne od army. Nadal tak samo :/ Pomimo oryginalnych części blowback słabszy.
 17. Ta. Przeczyszczona i nasmarowana. Problem tylko na jednym magazynku Mam 3 magazynki - Od we, od army i od army z wymienionymi szczękami i uszczelką. Spróbuje zamienić szczęki i uszczelkę na orginalne army i zobacze jak działa.
 18. Na jednym z magazynków klamka ma słabszy blowback. Magazynek od army, kupiony uszkodzony. Wymienione szczęki i uszczelka na te z guardera. Jakiś pomysł?
 19. Zakupiłem używane r17 od army z uszkodzonym magiem. Poprzedniemu właścicielowi pękły szczęki więc próbował je skleić... potem też próbował sam mag podpiłować, przez co spiłował też uszczelkę bla bla bla, ogólnie cyrk na kółkach. Wymieniłem zarówno szczęki jak i uszczelkę na te od guardera. Teraz pytanie... Blow back przy naprawionym zamku wydaje się trochę słabszy niż w przypadku pozostałych magazynków. Porównywałem go zarówno z magazynkami we jak i army. Wie ktoś w czym jest problem? Jak na razie nie jestem w stanie stwierdzić jak z fps'ami. Nie mam chrono.
 20. Witam. Sytuacja jest taka: Zamówiłem przed pandemią paczkę z kyairsoft. W międzyczasie wybuchła cały burdel związany z koronawirusem, przez co zostałem unieruchomiony po drugiej stronie polski. Zostawiłem znajomego aby na wszelki wypadek mógł odebrać paczkę... no tylko że zakładałem że dostane jakieś powiadomienie o dostarczaniu paczki. Niestety kwarantanna się przedłuża, studia zawracają głowę, paczka przyszła na pocztę, awizo poszło w skrzynkę pocztową, a ja niestety o niczym nie wiedziałem. Dopiero dzisiaj w śledzeniu paczki przeczytałem że paczka została odesłana. Wie ktoś jak wygląda
 21. Odkopuje temat. Znowu problem ze znalezieniem magazynka.
 22. Potrzebuje dorobić zatrzask na montażu do granatnika gp 25 boyi. Ma ktoś może swój egzemplarz i wysłałby zdjęcie takowego zatrzasku?
 23. Niestety trochę ehm... za drogo. Jak już mówiłem, nie przeszkadza mi wizjer, który przepuszcza kulki, o ile mogę mieć pod nim okulary ochronne, oraz materiał z którego jest wykonany nie jest szkłem. Zależy mi aby sama maska była raczej rekwizytem, który mógłbym użyć podczas gry, więc dopóki moje oczy są chronione, pęknięty wizjer mi nie przeszkadza. Ewentualnie zna ktoś jakieś okularki ochronne, które mógłbym zmieścić pod normalne maski p gaz?
 24. Witam. Całkiem możliwe, że temat był kiedyś poruszany, no ale cóż... Potrzebna jest mi maska przeciw gazowa, dająca ochronę przed kulkami. Dla wszystkich osób, które już się biorą za pisanie kom typu: "bez sensu" "głupi pomysł, kup sobie stalkera" "nie da rady celować, idź po rozum do głowy" - - zrozumcie jedną rzecz: Potrzebuję maski na imprezę typu Larp gdzie będzie ona ubierana w konkretnych obszarach, na w miarę krótki okres czasu (nie będę w niej biegał przez cały dzień. Nie pogrzało mnie jeszcze). Na zwykłe strzelanki mam swojego stalkera. Jednocześnie jestem osobą, która lubi
×
×
 • Create New...