Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

irek1981

Użytkownik
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

 1. Paskud skończony. Drugi, na częściach novy i prog4 się powoli składa. Strzela to na co2 na magazynkach do kp-06. Wybaczcie jakość. bo robione telefonem. Drugi profil:
 2. TM się kupuje w Japonii, ostatnio ktoś sklep linkował. Edyta: Tu jest http://forum.wmasg.pl/topic/143336-sklep-pulse-japan/
 3. Przepisy AA http://actionair.pl/index.php?p=regulamin strona 43.
 4. Bierz od Prohangun, Aip, albo Shooters Design. Unikaj tańszych typu Guarder - kumpel miał lufę zewnętrzną od nich w hc 5.1 tm, która blokowała zamek. Sam się przymierzam. Od Aip mam odchudzony tłoczek z obudową, od SD lufę zewnętrzną, od PH zamek i zero problemów z dopasowaniem. Wyżej w poście masz linkę do sklepu gunarta.
 5. W gunart jest takie coś http://gunartairsoft.com/products/K.J-Night-green-sight-set-for-marui-%26-kj-hi%252dcapa-.html
 6. Jak może być za granicą to http://gunartairsoft.com/products/Action-Pistol-Aluminum-Piston-Head-For-Marui-Hi%252dCapa-%7B47%7D-M1911-%7B47%7D-P226.html
 7. Może ktoś szuka stalowej lufy zewnętrznej Shooters Design do hi-capy 5.1 tm? Mam do sprzedania używkę za 210zł z moją wysyłką - w HK wychodzi ponad 80$, przebieg coś 0,5 - 1k kulek.
 8. I dobrze - tylko 5.1. Jeszcze trochę to u mnie z fabrycznej sama rama zostanie :).
 9. Panowie mam do odsprzedania lufę zewnętrzną stalową Shooter Design do Hi-Capa 5.1 TM. Może ktoś z Was szuka. Pozdbywam się bo przerabiam pistolet pod open.
 10. Wieszak od AIP dotarł, pomacałem przez jakieś 15 minut - potem Arturros zawinął. Hi-capa siedzi dobrze, jest regulowana wysokość oraz kąty. Regulacja jest dostępna bez problemu po zamontowaniu na pasie. Można regulować siłę wypięcia. W instrukcji było, że można go też przestawić dla leworęcznych. W komplecie są wkładki dla glocka i 1911. Pistolet wyjmujemy ruchem pionowo w górę. Z tych co do tej pory widziałem niskobudżetowych to dla mnie nr 1.
 11. Mam info od Kusiola, że wieszak ok. Hi-capa, Glock i 1911 siedzi dobrze. Więcej napiszę jak dojdzie.
×
×
 • Create New...