Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kufel_wro

Użytkownik
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. M951 i M952 mają demontowany montaż. Ta konkretna latarka ma głowicę https://www.bhphotovideo.com/c/product/727921-REG/Surefire_KM3_BK_KIT01_KM3_LED_WeaponLight_Conversion.html oraz montaż Unity Tactical https://www.unitytactical.com/product/fusion-light-wing-adapter/ lub Arisaka https://arisakadefense.com/light-mount/ Coś z tego typu
 2. OFF jakoś wcześniejsze dyskusje o państwowości nie były przez Ciebie kasowane, a teraz nagle Ci nie pasuje, jego nawiązanie do Macedonii? Zadajesz autorowi pytanie, więc logiczne jest że oczekujesz odpowiedzi. Jednocześnie w tej samej swojej wiadomości informujesz że przez 7 dni nie może na nie odpowiedzieć. Zastanów się proszę gdzie w tym sens i logika.
 3. I cały PERSEC kolesia poszedł się walić, bo Marine nie dostał zabaweczki na czas... Piękne :D
 4. Zwykłe szczypce tnące lub ostrze tnące w kombinerkach.
 5. Ładownice i zrzuty mają od Templars Gear. Od kogo worki na maski pgaz i pasy z molle?
 6. Wałek jak nic :icon_mrgreen: Miałem nosa, ciekawe ilu oszukał... Normalni ludzie wysyłają numery kont w treści wiadomości.
 7. https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/4ZVa2/ Coś mi mówi że to ten sam numer konta :icon_lol: Gościu już mnie zna, więc czy ktoś sprawdzi i potwierdzi numer konta?
 8. Świeży użytkownik. http://wmasg.pl/pl/consignment?member=206300 http://wmasg.pl/pl/consignment/show/797862 Czemu jak widzę Spectera za około 400zł przypomina mi się lider ostatnich oszustw?
 9. https://www.olx.pl/oferta/namiot-norka-summit-731-mon-gore-tex-CID767-IDo5zrG.html Ten sam numer konta ;)
 10. https://www.olx.pl/oferta/namiot-norka-summit-731-mon-gore-tex-CID767-IDo5zrG.html Jak myslicie kto to sprzedaje? Pan AM ze znanym Wam numerem konta. Tym razem numer mu się nie udał... pechuncio ;)
 11. Firma ok, kupowałem od nich wielokrotnie na allegro. Cenowo to "szału ni mo".
 12. To ten sam cwaniak z Rzeszowa http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/164004-JAIHOŁ0-/-BYSIO91---złodziej-z-Rzeszowa#entry2136999
 13. A czy nie można wprowadzić ograniczenia w silniku forum, że w komisie mogą wystawiać tylko osoby które mają konto np. minimum 6 miesięcy i 30 postów?
×
×
 • Create New...