Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sandman

Weteran
 • Content Count

  358
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

2,573 profile views
 1. Sandman

  M733

  G&P M733 G&P M733 - a'la BHD conversion
 2. KSC HK USP .45 - Full Metal version
 3. Jesteś nieletni, nie zagrasz na żadnym site'cie to raz, dwa, że jeśli w razie kontroli paczki nie będziesz miał, a mieć w wieku 17 lat na bank nie będziesz posiadał karty UKARA, to sajonara z paczką. Poza tym poczekaj rok i kup na miejscu. Taniej wyjdzie.
 4. Ja wszystko pakuję zawsze do jednej torby - wliczając w to również kamizelkę, ze 4 litry wody i resztę bzdetów, a i tak zawsze zostaje miejsce. Take a look: http://www.wolfarmouries.co.uk/airsoft/bb/...amp;id=LOG38AGS
 5. W UK nie możesz po prostu pójść do lasu - tutaj są głównie tereny prywatne, a jeśli trafisz na te, które podpadają pod radę miasta / regionu i wtargniesz bez pozwolenia... cóż. Tak więc, wszelkie gry muszą być organizowane oficjalnie, przed wejściem na site musisz uiścić opłatę zwaną green fee, w którą wliczone jest także ubezpieczenie (średnio 15 - 20 funtów). I tak - na początku spokojnie możesz wypożyczać sprzęt (jeśli Ci trzeba łącznie z maską / goglami) na miejscu - średni kosz - 16 funtów. Nie jest więc źle i takie unormowanie prawne Airsoftu tak na prawdę robi więcej dobrego niż kłopotó
 6. To zależy od site'u - u nas w 30 funtach wliczone masz 2x green fee. W sumie oszczędność żadna, bo raptem 2f, ale zawsze na dodatkowego Żywca jest ;)
 7. No właśnie widzę, że jesteś zupełnie nie w temacie i bijesz pianę bez powodu. Rozumiem, że przyzwyczajenie do tuningowania replik przez totalnych idiotów do 500fps'ów i prucie z nich w trybie 'auto' jest normą w Polsce, podobnie jak gównarzeria biegająca po lasach bez wyobraźni, ale za to z, jakby nie patrzeć - niebezpiecznymi zabawkami. Czemu nie przejdziesz od razu do zakazu posiadania broni - ot, przecież to, że narzucając nam taki kretyński przepis, zabraniający mi noszenie przy sobie USP to atak na wolność. Podobnie jak płacenie podatków, nakaz identyfikacji przy przekraczaniu granicy.
 8. Od paru miesięcy korzystam z Magnum'ów Amazon 5 - cholernie wytrzymałe, wygodne i nie za ciężkie. Link : http://global.magnumboots.com/en/product_m...ional_series/2/
 9. Czemu niby 'wtopić'? Ustawa nie działa wstecz, więc uprzednio zakupiony sprzęt nie podlega nowym prawom wprowadzonym przez VCRA. Istnieje duża szansa na powstanie obowiązku rejestracji ludzi uprawiających AS i to wszystko.
 10. Dzisiaj przyszła do nas paczuszka z WGC i po "suchym" przetestowaniu pistoletu muszę przyznać, że jestem bardzo usatysfakcjonowany nowym zakupem. Pistolet zarówno wygląda jak i kopie solidnie (może nie jak osioł z ADHD), choć w terenie sprawdzę go dopiero w przyszłą niedzielę. Parę fotek poglądowych: GP Custom USP .45 Full Metal Jakby nie patrzeć - piękny kawałek metalu :twisted:
 11. Mały update: Na zdjęciu: ICS M4A1 z zamontowanym RIS’em + PEQ + vert grip 5x G&P MidCaps 2x ICS HiCaps (wyjęte z szafy właściwie tylko na potrzeby zdjęcia ;) ) GP Custom USP .45 Full Metal plus 2 magazynki do tegoż Guarder M.O.D. Tactical Thigh Holster G&P 3 Point QD Sling Blackhawk Industries Gen 4 STRIKE Molle Armor Plate Carrier w CT Plecak Phantom’a + hydration system Guarder Protection Glasses 2006 Version Plus cała masa kontraktowego marpatu w szafie i pod sprzętem… mniej lub bardziej spranego :) Kolejny cel: Interceptor - jeśli ktoś ma zamiar s
 12. Nowa w kolekcji kamizelka Blackhawk Industries Gen 4 STRIKE Molle Armor Plate Carrier w coyote tan plus plecak z hydration system - w oczekiwaniu na okazję zakupu Interceptor'a. Dodatkowo M4A1 RIS ICS'a i radio pouch Phantom'a, którego nie mam gdzie przyczepić... póki co ;)
 13. Do Edzell pojedziemy bo Bergecie, jak wszyscy będą na miejscu, a co najważniejsze, nasz kierowca - Czarny - również. Ta była baza RAF'u leży na północ od Dundee, więc jakieś 2-3h jazdy z Edynburga i tłuczenie się ze wszystkimi gratami autobusem jest trochę bez sensu. Natomiast fakt, ze zdjęć wszystko wygląda fantastycznie - zazwyczaj po każdym event'cie ludzie publikują je na forum: www.cqbscotland.com. Dodatkowo na stronie znajdziesz trochę filmików z tego miejsca. Edit: 3 czerwca 2007:
 14. Nie pamiętam ile kilogramów miała paczka, ale zapłacił coś w okolicach £35. O żadnym cle nie było nawet mowy, liścików z pogróżkami z odprawy też nie dostał, więc się nie zainteresowali 'zabawkami' ;)
×
×
 • Create New...