Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Vespi

Użytkownik
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

3,654 profile views
 1. Widział ktoś Zwischen Welten? Jakieś opinie? Można gdzieś znaleźć w internecie z napisami (angielskie, albo polskie)? Mój niemiecki nie jest na takim poziomie, żeby go zrozumięc od deski do deski. http://www.filmweb.pl/film/Mi%C4%99dzy+%C5%9Bwiatami-2014-697819# Poniżej trailer:
 2. Jedyne co możesz zrobić z magiem, jeśli np. czołgałeś się w piachu mając otwarte ładownice, czyli po prostu jeśli wiesz, że do środka naleciało Ci syfu/kurzu/piasku, to je rozebrać, wymyć, dokładnie wysuszczyć i złożyć. To tylko wtedy jeśli jesteś pedantem na temat czystości gumki HU i lufy, i bardzo sobie cenisz powtarzalność strzałów. Osobiście, jeśli przetyram konkretnie magazynki, to jedynie je wytrzepuję i przedmuchuje sprężonym gazem (takim do czyszczenie komputerów/laptopów). Nowe magazynki nie wymagają żadnej konserwacji, po za umiejętnym pierwszym ładowaniem. P.S. Baterię da się
 3. Vespi

  G36

  Emagi były w kontekście tych do M4/M16, bo takich szukali znajomi.
 4. Vespi

  G36

  Pmagi/Emagi można, czasem u polować w ChRL dużo taniej niż 30$/szt. Problem jest taki, że rzadko się pojawiają, a jak się pojawią to znikają w kilka godzin. Znajomi jakiś czas temu polowali chyba 7, czy 8 miesięcy na E-magi. Swoją drogą skoro nowa Gieta KSK, nosi miano G36ka4, to jakie G36 nosi miano G36ka3?
 5. Dlaczego tak mało jest ludzi interesujących się BW? Pomijając kwestie kulturowe, ceny i dostępność szpeju są bardzo zaporowe. Informację moim zdaniem są dość łatwo dostępne, IMHO łatwiej dostępne niż 2-3 lata temu. Porównując ceny i dostępność aktualnych kamizelek BW i RMC, można bardzo łatwo stwierdzić dlaczego ludzie wybierają inne kierunki niż BW. Zmiany wspomniane przez Wolfa też mają jakieś wpływ, na popularność, dopóki sytuacja się nie ustabilizuje, ciężko jednoznacznie uznać co jest aktualne, a co w fazie testów.
 6. Powała, z powodu ludzkiej niewiedzy. Zasada błędu jest taka sama jak nazywanie wuestentarna, tropentarnem.
 7. Jarku, jest to Sympatex, a co za tym idzie gorzej "oddycha" niż Gore-tex. Co nie zmienia faktu, że za tą cenę to świetny zestaw przeciwdeszczowy :) Nazywanie Sympatexu, Gore-texem, to taki sam błąd jak nazywanie Wuestentarna, Tropentarnem .
 8. Dzięki. Teraz to ma jakiś sens. Całkiem wygodne rozwiązanie. Szukając sposobu noszenia tej torby sugerowałem się torbą na maskę Bundeswehry, którą nosi się przez ramię. Ni jak nie mogłem dopasować torby od MCU-2/ap pod ten schemat :)
 9. Nie mam pewności czy dobry temat, jednak przewijał się tu wątek toreb M17, więc może się nadawać... W jaki sposób noszono te torby od MCU-2ap? Nie potrafię ogarnąć w jaki sposób na siebie ją założyć :/
 10. Nie widziałem, tych ciuchów od Crye we Flecku na rynek cywiliny. Dostaniesz praktycznie wszystko po za bluzą i spodniami (w ich wypadku, jeśli Ci bardzo zależy możesz się posłużyć kopiami). Wszystko zależy od samozaparcia w szukaniu, oraz oczywiście portfela.
 11. Mogę się mylić, ale: Głowa: TC2000, ESS NVG, Peltor Soundtrap Tors: Combat Shirt AC Crye Precision we Flecktarnie Ręce:Mechanix M-pact w CB Nogi: Spodnie tak samo od Crye Stopy: nie widać, trudno stwierdzić
 12. Kolego, skoro jesteś taki "och" i "ach" i wszystko wiesz najlepiej, a Nas traktujesz jak idiotów. To do cholipci, po co się Nas pytasz? Skoro uważasz, że nie wiemy o czym mówimy, to po co się w ogóle pytasz? Zapytaj kolegów z klasy pożarniczej, skoro są tacy do przodu z tematem.
 13. Również polecę PX-777, użytkuję i chwalę sobie.
 14. Na razie jak to nazwałeś freestyle, szukam inspiracji do konkretnego ukierunkowania na jakaś jednostkę:)
×
×
 • Create New...