Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kszysieg

Użytkownik
 • Content Count

  379
 • Joined

 • Last visited

 1. Commando Kvoki też chcą. Liczniej niż w zeszłym roku.
 2. A jak ktoś przyniesie 10 hi-capów?? Może określ od razu na sztuki (np. 10 magów = 300 szt) Nie chciałbym spotkać takiego :uśmiech:
 3. Okruch ma rację. Argentyńczycy używają nazwy Malwiny.
 4. PRRRRRRR!!! Ja też nie. To, że "umarłem" to nie znaczy, że film mi się urwał. Przyjechałem na zlot prawie trzeźwy :) rano na zbiórce i na objeździe pola walki byłem całkiem trzeźwy. Dopiero po akcjach znów mnie Stoper z Miśkiem załatwili :) Taa Stoper - musimy powtórzyć. Nie byłem na wielu zlotach, ale ten był najlepszy jak do tej pory. Organizatorom dzięki wielkie za zaproszenie.
 5. I ja znać daję. Jak poprzednicy.
 6. Fajne, fajne. Gdyby tylko trochę wyraźniejsze było (obraz oczywiście). Pozdrawiam!
 7. @Kozmik & Salieri Tak byłem to ja. Lob i fuks niesamowity. Dlatego Kozmik dostałeś, że nie mogłem tego hop-siupa wyregulować. Potem było już lepiej. Pozdrawiam! @Ramol. To nie ty jesteś tą osobą, z którą na "Alienie" tak dzielnie broniłem się do końca rozgrywki w okopie w pierwszym scenariuszu?
 8. SGO "Cappuccio" Zadania mieliśmy takie: bronić wszystkiego do przybycia posiłków (dział, mostów i lotniska). Po przybyciu grupy Jarzębia przekazałem pod jego dowodzenie most 0M4 i działo przy nim, a sam skoncentrowałem uwagę na lotnisku i drugim moście. Po jakimś czasie dostałem wsparcie grupą już ww. i aby mieć drogę odwrotu z lotniska wysłałem ich na most 0M5 (spodziewając się zmasowanego ataku na lotnisko poprosiłem o ładunki wybuchowe zeby w przypadku nie utrzymania pozycji wysadzić je). Na lotnisku akcje przebegały spokojnie :D i pod nasze dyktando :wink: Resztę wiecie z rapor
 9. Dzięki za udane manewry (przynajmniej dla mnie)! Dzięki moim Ppor: Sylwkowi, Weq'owi, Croogolowi, Kisielowi. Wertowi za radio itp. itd. PS. Patryk jak tam koło :D Pozdrawiam!
 10. Siedem miejsc dla KVOK i to na razie. Może się coś jeszcze urodzi.
 11. Thor ma rację. Przeróbki w tekście i będzie ok.
 12. 1. musisz mieć zainstalowany Ghost Recon, a potem dodatki 2. Ta sama wersja jak masz path 1,4 dla dodatków to to samo dla Ghosta. Spróbuj zpathować najpierw Ghosta. Powinno działać
 13. Chodzi mi o misje. Jest tylko jedna? Można ją z kilku miejsc zagrać. Po przejściu misji pojawiło mi sie kilka pojedynczych. TO WSZYSTKO!?
×
×
 • Create New...