Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kszysieg

Użytkownik
 • Content Count

  379
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kszysieg

 1. Commando Kvoki też chcą. Liczniej niż w zeszłym roku.
 2. A jak ktoś przyniesie 10 hi-capów?? Może określ od razu na sztuki (np. 10 magów = 300 szt) Nie chciałbym spotkać takiego :uśmiech:
 3. Okruch ma rację. Argentyńczycy używają nazwy Malwiny.
 4. PRRRRRRR!!! Ja też nie. To, że "umarłem" to nie znaczy, że film mi się urwał. Przyjechałem na zlot prawie trzeźwy :) rano na zbiórce i na objeździe pola walki byłem całkiem trzeźwy. Dopiero po akcjach znów mnie Stoper z Miśkiem załatwili :) Taa Stoper - musimy powtórzyć. Nie byłem na wielu zlotach, ale ten był najlepszy jak do tej pory. Organizatorom dzięki wielkie za zaproszenie.
 5. I ja znać daję. Jak poprzednicy.
 6. Fajne, fajne. Gdyby tylko trochę wyraźniejsze było (obraz oczywiście). Pozdrawiam!
 7. @Kozmik & Salieri Tak byłem to ja. Lob i fuks niesamowity. Dlatego Kozmik dostałeś, że nie mogłem tego hop-siupa wyregulować. Potem było już lepiej. Pozdrawiam! @Ramol. To nie ty jesteś tą osobą, z którą na "Alienie" tak dzielnie broniłem się do końca rozgrywki w okopie w pierwszym scenariuszu?
 8. SGO "Cappuccio" Zadania mieliśmy takie: bronić wszystkiego do przybycia posiłków (dział, mostów i lotniska). Po przybyciu grupy Jarzębia przekazałem pod jego dowodzenie most 0M4 i działo przy nim, a sam skoncentrowałem uwagę na lotnisku i drugim moście. Po jakimś czasie dostałem wsparcie grupą już ww. i aby mieć drogę odwrotu z lotniska wysłałem ich na most 0M5 (spodziewając się zmasowanego ataku na lotnisko poprosiłem o ładunki wybuchowe zeby w przypadku nie utrzymania pozycji wysadzić je). Na lotnisku akcje przebegały spokojnie :D i pod nasze dyktando :wink: Resztę wiecie z rapor
 9. Dzięki za udane manewry (przynajmniej dla mnie)! Dzięki moim Ppor: Sylwkowi, Weq'owi, Croogolowi, Kisielowi. Wertowi za radio itp. itd. PS. Patryk jak tam koło :D Pozdrawiam!
 10. Siedem miejsc dla KVOK i to na razie. Może się coś jeszcze urodzi.
 11. Thor ma rację. Przeróbki w tekście i będzie ok.
 12. 1. musisz mieć zainstalowany Ghost Recon, a potem dodatki 2. Ta sama wersja jak masz path 1,4 dla dodatków to to samo dla Ghosta. Spróbuj zpathować najpierw Ghosta. Powinno działać
 13. Chodzi mi o misje. Jest tylko jedna? Można ją z kilku miejsc zagrać. Po przejściu misji pojawiło mi sie kilka pojedynczych. TO WSZYSTKO!?
 14. może mi ktoś objaśnić jak w to grać?!
 15. Kszysieg

  Taiwangun.com

  JAk napisał konfederat obsługa bardo bobra. Pokażą każdą replikę którą będziesz chciał. Co do well to rozpakowywali przy mnie M4 którą właśnie dostali. Jednym słowem polecam sklep. Ja się tam będę zaopatrywał.
×
×
 • Create New...