Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

cichypiotr

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

 1. Wcale nie. Bo tym aparatem rządzi odpowiedni minister i jeden telefon do komendanta policji zmienia sytuację o 180 stopni. A jak się komendantowi coś nie spodoba to będzie nowy komendant. Czyli to politycy chcą żeby było jak jest i wychodzi tu prosta zależność: jak głosujesz tak masz.
 2. W dziale komis ktoś ma do sprzedania używanego glocka 17 KWA za 170. Po pierwsze glocki 17 z tej firmy czyli KWA są trudne do zaje.... a po drugie jak masz kupować na allegro od kogoś kogo nie znasz to kup tu bo o człowieku czy samej replice ktoś może się wypowie jeśli zapytasz a tam 100% loteria.
 3. To może napisz tak wiesz, dla prostego luda o co ci chodzi. Bo Twój post był tak ogólnikowy jak tylko to możliwe. Czyli napisz co to wg Ciebie są małe odległości, większe, duże i bardzo duże. I w zależności od rodzaju celu napisz jaką amunicję być widział i dlaczego tłumik nie ma sensu w tych przypadkach. o co chodzi w tym zdaniu z tymi odległościami?
 4. A na jaką odległość słychać pracę automatyki w SWD? A na jaką odległość słychać automatykę w Mark23 ? Bo z tego co napisałeś to może stosowanie pistoletów z tłumikami dźwięku nie ma sensu?
 5. Zdecydowanie wycofuję się z stwierdzenia, że to coś na końcu lufy w moim pierwszym poście to tłumik. Jak słusznie zauważył kazik_ jest to jakaś forma urządzenia wylotowego ale nie jest to efektywny tłumik dźwięku chociażby z tego powodu, że to coś jest za małe jak na taki nabój.
 6. Hm. Możliwe. Ale na http://militaryphotos.net/forums/showthrea...988&page=60 pisze że to sound suppressor. Faktem jest, że bez tego urządzenia wylotowego nie widziałem chyba tego karabinu.
 7. A może być takie? http://militaryphotos.net/forums/showthrea...988&page=41 http://militaryphotos.net/forums/showthrea...988&page=60 Wymiary weź sobie z proporcji. Replikę też przecież masz "prawie" dokładną. Jeżeli przejrzysz sobie ten wątek to prawie na pewno trafisz na lepsze zdjęcie bo ty masz pewnie replikę SWD klasycznego.
 8. Butla 1000 ml w lipcu starczyła mi na 3500 kulek w glocku KWA. Na jednym napełnieniu jakieś 2.5 magazynka.
 9. Myślę, że warto odwiedzić portal bieganie.pl . Są tam pany treningowe (np. http://bieganie.pl/?cat=19) na różne dystanse a jeśli zadasz tam takie pytanie to odpowiedzą ci zawodowi trenerzy.
 10. Adres Nasielska 32 chyba nieaktualny. Jedyne co znalazłem pod tym adresem to wielką dziurę w ziemi.
 11. Zacina się jak masz kulki marne. Zmień kulki i będzie lepiej.
 12. cichypiotr

  CAPRI.asg.com.pl

  Byłem w sklepie w Piasecznie. Bardzo fajny. Sporo różnych gratów. Obsługa OK. Pokazali, doradzili, cierpliwi. Pojechałem tam bo wyczytałem, że z serwisem nie ma kłopotów. I dobrze zrobiłem bo kilka dni później szlag trafił zabawkę. Pojechałem znowu. Panowie sprawę załatwili na poczekaniu. Po prostu po przedstawieniu sprawy usiadłem na kanapie i 10 minut później wyszedłem z działającym sprzętem. Polecam bo odniosłem wrażenie że faceci kontrolują sytuację w przeciwieństwie do airsoftextreme.
 13. cichypiotr

  Airsoftxtreme.pl

  Sklep jest o tyle dziwny, że bardzo trudno go znaleźć czyli brak żadnej wywieszki na miejscu. Przeszedłem koło niego kilka razy i dopiero jak popytałem w sklepach obok to dowiedziałem się że to tam gdzie jest szyld"odzież". Natomiast faktem jest że co chciałem kupić to kupiłem.
×
×
 • Create New...