Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jebutek

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by jebutek

 1. jebutek

  M4 [APS]

  Dzisiaj dostałem swój egzemplarz. Bolt-cach działa jak się go dociśnie, w zasadzie bardzo miły akcent. Blow-back super. Generalnie pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Nie wiem jeszcze jak to strzela, napisze po strzelance. Jeszcze tylko słowo o stockowej baterii. Równie dobrze można by zamontować baterię od zegarka :/ Sprawdzałem na sucho na stockowej baterii od cymy i jak dla mnie wszystko ładnie działa.
 2. jebutek

  KAC PDW [BOYI]

  Zbadał ktoś może maksymalny zasięg?
 3. Jak tam panowie? Ma ktoś już klucz do bety?
 4. W Black Ops mamy brać udział w misjach rozgrywających się różnych czasach. Więc pewnie trafimy i do Wietnamu i gdzieś w czasy współczesne.
 5. Bardzo fajna gra. U mnie nie było żadnych błędów, grało się bardzo przyjemnie. Silnik jest w porządku, tylko twórcy uznali, że skoro nie musi generować dużych przestrzeni to można użyć absurdalnie dużych rozdzielczości tekstur. Gra nie była za trudna, wręcz uważam, że więcej gier powinno mieć taki poziom trudności, bo większą satysfakcję daje ukończenie gry. I nie jest to podróbka STALKERA, no chyba, że książka jest podróbką "Pikniku na skraju drogi".
 6. Osobiście uważam, że podliczanie statystyk w jakiś rankingach wpływa negatywnie na rozgrywkę. Dużo osób (w tym ja) chce wypaść jak najlepiej pod względem ratio chociażby. Gdyby to się nie sumowało, to mało kto by się przejmował statystykami :/
 7. Obiło mi się o uszy, że jeden z twórców gry stwierdził iż atakując nożem w plecy mamy 80% szans na... porażkę! Przecież to przeczy zdrowej logice o_O
 8. O nakładce nic nie wiedziałem, muszę poszukać. Wracając do tematu. Co się dzieje z nożami? Żeby zabić trzeba nieruchomy cel trafić idealnie w jakiś punkt. Czasem widać jak nóż wchodzi w ciało, ale nie zabija. Lagi? Bugi? Celowa niska skuteczność?
 9. No nie koniecznie, musiałbym mieć jeszcze Viste lub 7, a mam oryginalnego XP i nie zamierzam z niego rezygnować.
 10. W ogóle teraz wyszukiwarka działa z 10x szybciej. Fajnie też, że szybki w stacjonarnych działkach są przezroczyste.
 11. Na niektórych mapach po prostu jest za mała bezpieczna strefa. Jak wrażenia po dzisiejszym patchu? Dla mnie rewelacja.
 12. Post wersja 2.0: Kurde, ten sprzęt wygląda obiecująco! Czekam :) Zachowałem się jak gówniarz i teraz mi głupio, tylko proszę, nie bijcie :(
 13. 1. To nie przekleństwo. 2. Je - Butek - człowiek który je buta. :-F
 14. Kurde, ten sprzęt wygląda [***]! Czekam :D [A wg mnie można napisać to kulturalnie.]
 15. Nie będę pewnie oryginalny, ale bardzo fajny mechanizm snajpienia występuje u Zwiadowcy w BC2. Kulki maja swoja prędkość, działa na nie grawitacja, za pierwszym razem po trafieniu nie-w-głowę się zazwyczaj nie ginie. Bardzo fajny mechanizm, a utrudnienia wpływają pozytywnie na rozgrywkę w multi.
 16. Ale o czym ty piszesz? A teraz wątek główny. Kupiłem sobie BC2 i muszę przyznać, że coraz bardziej mi się podoba :> Wszystko to kwestia przyzwyczajenia, a akcje kiedy bierzemy z kolegą czołg, uzgadniamy role i ulepszenia jest piękny. Bardzo dobra gra, ale według mnie w porównaniu z MW2 nie wygrywa nikt. Te gry zbyt się między sobą różnią i jedna dobrze uzupełnia drugą. Jest jedna rzecz na która muszę ponarzekać. Mianowicie przeglądarka serwerów i matchamaking (który swoją droga nie działa) są koszmarne. Zanim wyszukam serwery to zawsze ktoś zajmie wolne miejsca, albo nie ma nic o
 17. Zacznij od czegoś lżejszego, jak "sprawdź integralność cache gry".
 18. Mi się bardzo mocno skojarzył z Crysisem, który swoją drogą był bardzo fajny. O ile mnie pamięć nie myli to grałem w pierwszą część Ghost Recon i nawet chyba ja ukończyłem :D
 19. 1. 43zł, ale fajnie się zaokrągla w górę. 2. Cena na X360, PC jeszcze nie ma. 3. Nie tylko 5 map, ale też nowe tryby i to co lubię, czyli wyzwania i tytuły.
 20. Co za różnica, PC czy konsola? Ta sama gra, inny kontroler.
 21. @rain777 Masz jakieś takie dziwne podejście. Jak najbardziej porównywalne było to co tam zrobili. Dlaczego brak rozumu? Komu stała się krzywda? Niczego nie udowodniono, bo nie postawiono żadnej tezy (a może po prostu mi umknęła?). Na początku postawiono pytanie, jak szybko prawdziwy żołnierz pokona tor przeszkód przeniesiony z gry w porównaniu do postaci w grze. Co z tego, że mało pożyteczne i niczego nie dowodzi? Mi się podobało.
 22. Z tym, że ta cena jak na razie dotyczy tylko X360. Jest nadzieja, że PC będzie przynajmniej tańsza.
 23. A ja mam takie pytanie. Z czego jest spust? Metal, plastik?
 24. Byłbym bardzo wdzięczny.
 25. Chodzi o to, że ten element który trzyma kulki jest za krótki.
×
×
 • Create New...