Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ShOgun221

Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

 1. jaki efekt? ja dziś założę systemę i zobaczymy co się będzie działo..
 2. sorry za odgrzewany kotlet ale mam ten sam problem. Dystanser H + zielona GG = kosmos. Zamieniłeś na systemę?
 3. stąd było moje pytanie bo były rozbieżności..dzięki za szybka odpowiedź :)
 4. tak, tak z kopalni jestem i odkopuje ale mam dylemat. Otóż kofig taki: KWA, SP120, precka PDI 455, cyl. typ1. Chcę zamontować BU guardera i teraz dylemat: do m4 z cylindrem typ 1 nawiązując do : http://forum.wmasg.pl/topic/65864-cylinder-typ-ma-znaczenie/ , czy z cylindrem typ 0 nawiązując do wypowiedzi KosteQ: "Mam lufę 455mm i najlepiej współpracuje z cylindrem BU typ 0 czyli tak jak w instrukcji:)"
 5. taki mam zamiar..zamówiłem 2 tyg. temu i jeszcze nie dotarła. Mniejsza o to.. jak założe i sprawdze to dam znać..
 6. trochę to trwało i kupiłem.. PDI :icon_biggrin: nieco dłuższą w porównaniu do stockowego 407mm bo 455mm.. i mam problem. Mianowicie..założyłem zieloną dżi end dżi, wszystko spasowane..a tu przy strzelaniu po ok. 35-40m kulki zamiast jak po sznurku lecą jak rój pszczół! i ciekaw jestem dlaczego? może ktoś mi coś poradzi bo to irytujące jest. jeśli chodzi o replikę to: defender 4 KWA, 430fps, cylinder typ 1, gumka jak już wspomniałem G&G zielona. nie bardzo wiem co jest nie tak. test robiłem na kulkach 0.25 i 0.28 ( na tych jest trochę lepiej). jakieś pomysły?
 7. ShOgun221

  Jaki silnik?

  ciekawe to jest. ja mam w KWAczce stokowego HT i na batce redoxa 7,4 20C, spring 120 guarder i mam rofa 16..a tu na hi-speed jest 13,8? co to za High Speed? o.O
 8. ja tam również nie mam problemów z zainstalowaniem w KWAczce..chociaż obawiałem się troche bo pierścień mocujący nie wchodził mi na promyka..
 9. tamat stary ale.. ja wcisnąłem batkę w chwyt przedni w M4 tzn. mam front RIS o powiększonej średnicy i mieści mi się tam batka Power Bean 7,4 2600 (1+1) takie cuś: http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=8710 a teraz dokupiełm jeszcze Redoxa 2400 (1+1) i też się mieści, takie cuś: http://www.modelux.pl/Pakiet_ASG_Redox_7%2C4V_2400mAh_20c_1_1.html.
 10. może odkopię trochę temat jako że upłynęło 3 lata od ostatniego posta a przez ten czas wiele mogło się zmienić to pytanko jak w temacie: jaka komora HU do m4 KWA?
 11. hmmmm...fakt na celność jakoś specjalnie nie mogę narzekać bo jest OK ale myślałem że któraś z w/w będzie więcej niż OK. no nic, odkładam na KMa.. dzięki Nath:)
 12. czytam te posty od początku założenia tematu czyli od 18.04.2011r. opini jest dużo na temat różnych luf. to że promyk, km są najelpsze to już wiem, wiem też że są najdroższe. pytanie: z ograniczonym budżetem (stać mnei na guardera, ultimate, madbulla) co upchnąć (i z jaką gumą) do mojej emki (defender 4 zakupiony 2012r - podobno ma to znaczenie). pytam bo od 2011r. jakość luf mogła się trochę zmienić i np JBU opiniowane jako syf w 2011r może traz robić trochę lepszy syf wart zakupu. z góry dzięki za odpowiedź.
 13. żebyś wiedział..to samo zrobiłem
 14. już po problemie. Okazało się, że wkładałem paluchy (a raczej śrubokręt) nie tam gdzie trzeba i omyłkowo podkręciłem docisk silnika i dlatego nie chciał kręcić. Poczytałem instrukcję (karabinek mam 2 miesiące i mało śmigałem ze względu na zimę), poprawiłem i hula jak tralala.
 15. naładowałem batke na full i dalej to samo. Boje się, że silniczek się zajechał tyle, że tak de facto nie miał an czym.
×
×
 • Create New...