Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kiler113

Użytkownik
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

 1. Cześć Dziś zmieliło mi zębatkę środkowa pozostałe zębatki są takie, ta po prawo to A&K, po lewo nie wiem, nic im nie dolega No i teraz pytanie, wymieniać tylko środkową? Czy od razu wszystkie? Sprężyna siedzi M150 Podobno do Long w odróżnieniu od zwykłego V2 tylko zębatka tłokowa ma więcej zębów, pozostałe są takie same? Jak cos to czy takie beda dobre?? http://azteko.pl/shs-zestaw-stalowych-zebatek-do-sr25-regular-ratio-p-1812.html http://azteko.pl/shs-zebatki-super-high-speed-gear-set-sr25-cl7028-p-6936.html
 2. kiler113

  SR-25

  troche zmian w mojej (nie moge edytowac poprzedniego postu...)
 3. ok blisko :) wsuwka z silnika się zsunęła, bo myślałem ze z tego schematu coś źle zrozumialem wszystko działa, można zamykać :)
 4. mam taki mosfet i problem z montażem tu jest screen z instrukcji a tu mój montaż cienkie kabelki z mosfetu idą do kostki stykowej w GB a "+" i "-" z wtyczki idą do silnika bezpośrednio Co źle rozkminilem??
 5. winowajca znaleziony po dlugich kombinacjach... kable od razy wymienilem na silikonowe
 6. nie, tak bylo jak wyciagnalem tylko ten czerwony/rozowy kabel byl przylutowany do pada
 7. czerwony jest do pada dolutowany ale ten drugi to nie wiem.... do tej srebrnej czesci wogole sie to nie chce przylutowac
 8. no tylko gdzie?? bo nigdzie nie widzę żeby było gdzieś drugie miejsce lutowania, dolutować go do tej srebrnej części?
 9. Mam włącznik żelowy do lasera, w którym się kable poluzowały/odlutowały z włącznika idą 2 kable, jeden jest dłuższy drugi krótszy, we włączniku jest jedno miejsce na dolutowanie kabla, nie wiem co zrobić z tym drugim... (ten różowy był dolutowany jak rozebrałem włącznik) Rozbierał to ktoś kiedyś i wie jak te kable zrobić?
 10. panowie mam pytanko Lipo 11,1V 1200 mAh 20C przy sprezynie M150, strzelanie na singlu, na ile strzalow to starczy mniej wiecej?
 11. kiler113

  Jaki silnik?

  kupilem sprezyne M150, mam silnik CA High Torque, zmieniac go na, np. GFC F1 czy styknie ten CA?
 12. czesc czytam temat i wiem ze trzeba zdjac ta nakretke od regulacji ale nijak mi to nie schodzi Jak to trzeba zdjac??
×
×
 • Create New...