Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

taktycznyoskar

Użytkownik
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by taktycznyoskar

 1. To może ja pomogę. Zdecydowanie musisz zacząć od podstawowego kursu pierwszej pomocy. Jeśli kiedyś chciałbyś iść o poziom wyżej (KPP) wymagany właśnie będzie ten papier z PP. KPP możesz jak najbardziej zrobić "z cywila" jednak NIE UZYSKASZ po nim wtedy tytułu ratownika. Niemniej-jeśli nie zależy Ci tylko na papierku, polecam. Ratownik medyczny (nie paramedyk jak to wyżej napisałeś) jak sama nazwa wskazuje jest zdolny do czynności medycznych i do tego potrzebne są Ci 3-letnie studia (szkoły policealne zostały już wycofane). Jeśli idzie o medycynę pola walki - polecam kursy Eagle
 2. Hej, chciałbym się zwrócić do Was z prośbą o identyfikację munduru Wira, jedyne foto jakie udało mi się znaleźć: http://creatiopr.pl/wp-content/uploads/2014/12/4.jpg Najprawdopodobniej jakiś custom, ale ktoś ma może pomysły przez kogo robiony, z czego robiony? Może miwo?
 3. http://zapodaj.net/images/bac4c138c3603.jpg Dodam, że adres strony łącznie z wieloma innymi istotnymi informacjami został podany. Nie rozumiem dlaczego prokuratorzy mają jakąś fobię przed prośbą o sprawdzenie właściciela rachunku...
 4. Pytanie troszkę z innej beczki, ale myślę, że mogę się podpiąć bo również o policji. Przed świętami złożyłem zawiadomienie n.t. oszustwa internetowego (nasz komis) na kwotę 100 zł. Wszystko było pięknie, pan policjant zapewniał, że na 99% sprawa zostanie rozwiązana, mamy nr konta więc będzie prościej. Do dziś. Pare godzin temu dostałem pismo o odmowie wszczęcia dochodzenia. Warto się od tego odwoływać? Jeśli tak to jakich użyć argumentów? Szkoda mi sprawy bo naprawdę jest masa danych pozwalających namierzyć gościa.
 5. Vaco malowanie naprawdę mega mi się podoba, super sprawa z tym filmikiem, nasunąłeś mi pare ciekawych pomysłów :D
 6. Po pierwsze wz. 2010 to tylko nowy krój munduru, kamuflaż niczym nie różni się od wz. 93. Teoretycznie wz. 93 to również wzór kroju munduru a nie kamuflażu, bo jego nazwa to różnie: polska panterka, czasem polski woodland. Ja używam munduru wz. 2010 i zestawu: -pas PT-2, -szelki ST-1, -2 ładownice podwójne M4/HK416, -1 fastmag, -1 małe cargo, -zrzut, -wpięta w mollle kabura do glocka, PT-2 w zupełności wystarcza, PT-3 był już dla mnie za szeroki a PT-4 to już wogóle jakieś nieporozumienie pomijając, że wygląda komicznie. Różnicy w kamo jak widać nie ma żadnej, zimą używam kurtki
 7. Z montan gold military green przypominał foliage green
 8. Witam, kupiłem niedawno replikę z mosfetem wymienionym w tytule i coś było nie tak, zdejmuję prowadnicę kolby a tu porozwalane kabelki. Sytuacja wygląda tak jak na załączonych zdjęciach, mógłby mi ktoś podpowiedzieć gdzie co polutować? Bo na tym akurat się kompletnie nie znam. http://zapodaj.net/0b3eceffff231.jpg.html http://zapodaj.net/f612b6f00c591.jpg.html http://zapodaj.net/5c868cd11c7b9.jpg.html
 9. Jak masz mundur kroju CPU to wejdzie Ci to do kieszeni, jak już tak koniecznie chcesz to kup sobie pasoszelki BW i do tego jakieś ładownice. Zapłacisz 5 razy mniej a funkcjonalność ta sama albo i lepsza.
 10. Jeśli nigdy wcześniej się w to nie bawiłeś to nie polecam, oszpecisz sobie replikę. Snake zrobiony nawet dwoma kolorami (przykładowo sand i coyote brown) na drobnej siatce już jest bardzo ciekawy.
 11. Jak dobrze poszukasz w budowlanym to kupisz fajne farby do 15-20 zł (widziałem kiedyś w dobromirze molotowy). Kup sobie ze 2 kolory, ukradnij jakieś kabaretki/ciucha z siateczki i zrób coś w rodzaju snake skina, proste a jak fajnie dobierzesz kolory to i praktyczne.
 12. Imax b6 przewija się co drugi temat gdzie ktoś pyta o ładowarkę, gdybym miał odrobinę chęci to wrzuciłbym tu całą listę takich tematów. Jak dla mnie najtańsza sensowna ładowarka.
 13. Jest ok, ale jeśli chcesz zamawiać na gunfire licz się z dłuuugim czasem oczekiwania, ja na kulasy czekałem 12 dni. Na Twoim miejscu kupiłbym na stronie taiwangun.com, cena ta sama a replika dotrze o wiele szybciej.
 14. Większość nowych będzie pewnie szukała mundurów, jak i reszty na alledrogo, więc dla przykładu wklepana fraza "flecktRAN"-2 wyniki, "flecktARN"-20 stron... Co do repliki, jeśli chodzi o wykonanie zewnętrzne cyma a boyi to niebo a ziemia. Widzę, że pytałeś o kolimator, zakładając, że masz na niego środki będziesz miał też to 100 zł dołożyć do lepszej repliki. Cyma daje rade, ale jeśli stałbym przed takim wyborem zdecydowanie boyi.
 15. Tak chyba zrobię, groszowa sprawa a powinna pomóc.
 16. Problem powiedzmy, że wstępnie rozwiązany, dysza poprostu raz się cofała do poprawnej pozycji a raz zostawała cała "rozsunięta". Póki co strzela, tak że myślę, że temat można zamknąć. Dzięki wszystkim za pomoc
 17. Gumka siedzi zielona G&G jakoś od tygodnia, wszystko ładnie na niej chodziło. Wchodzą, ale jakby nie podaje ich dalej.
 18. Tak, jest nawet podłożony kawałek gumy, coby wszystko sztywno siedziało.
 19. Dysza chodzi jak marzenie, wszystko rozkładałem i składałem dosłownie z 10 razy, i z taśmą teflonową i bez. Już próbowałem wcześniej wrzucić kulkę prosto do komory, wyleciała ale dopiero po dłuższym przytrzymaniu auto.
 20. Zrobiłem dziś teflon fix na mojej sr25 od PJ (PJ25) i po złożeniu repliki cały czas idą tylko "suche" strzały. Strzelałem zarówno na midach jak i na hajkapach, na obu nie podaje. Zdjąłem nawet tą taśmę teflonową, myślałem że za dużo nałożyłem, poskładałem dokładnie i dalej nic. Przed zabiegiem wszystko chodziło jak należy. Ktoś ma jakieś pomysły czym może być to spowodowane?
 21. Klamka była kupiona u krakmanów ledwo 2 dni temu, tak że najlepiej ją poprostu odeślę. Tak czy tak dzięki za pomoc.
×
×
 • Create New...