Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Maku89

Użytkownik
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

 1. To ja też odgrzeję. Półwysep Jutlandzki, dokładniej Aarhus. Możesz powiedzieć coś więcej Xie?
 2. Rusz 4 litery razem z kamizelką do jakiegoś sklepu sportowego lub rowerowego i kup.
 3. A propo "rhino buggies" - też znalazłem w jakiejś zachodniej gazetce airsoftowej artykuł o nich (jak odgrzebię to dam). Co do hummerów - jak dla mnie za droga sprawa mimo wszystko. A "offroad-owe wózki golfowe", czemu nie? ;) Hmm.. Jakieś doświadczenia z quadami, atv i tego typu jeździdełkami? W ramach malego bonusu w temacie pojazdów ogólnie: KLIK!
 4. A ja mam takie pytanie - czy tłumik taki jak ten - klik można rozkręcić czy jest zaspawany ;)? Pytam dlatego, bo chciałbym jakis dłuższy tłumik do MP5SD, a nie chcę kupować takiej przejściówki - klik
 5. Prawdę mówi ;) Sam byłem przy pomiarze i oczom nie wierzyłem P.S. - magiczna ręka Ola czyni cuda ;).
 6. Mam buty starforce, co prawda nie combat a commander lo. Używane od roku. Były raz na strzelance, ogólnie rzecz biorąc używane na codzień przez cały rok. Za ciepłe na lato, ale idealne na jesień i wiosnę (mam "zimną" stopę, a buty przyjemnie grzeją). Nie przemakają - dobrze się sprawują. Fotka poglądowa:
 7. Maku89

  TVN Turbo

  Emisja jest o 12:00, a nie jak podawałem wcześniej o 16:00. Dziwne, bo wczoraj na Turbo na własne oczy widziałem - "Siła ognia - jutro 16:00". Eh.. No cóż bywa :(.
 8. Maku89

  TVN Turbo

  Istnieje kanał - discovery military. Niestety o udostępnieniu w Polsce, czy Europie można narazie tylko pomarzyć :(.
 9. Nabić fraga tzn. przejechać ŻYWEGO człowieka?! O czym ty mówisz człowieku? Pozatym różnego rodzaju pojazdy są używane na imprezach airsoftowych i jakoś nikomu nic się nie dzieje. A wogóle to parę ostatnich postów (włącznie z moim) to OT ;). Zdjęcie pochodzi ze strony www.airsofthawaii.com - pojazd wystawiony był na imprezie ASH Bash 2006 California.
 10. Na tym forum był już poruszany temat dot. pojazdów jednak został on zamknięty. Ogólnie rzecz biorąc pojazdy w AS nie mogą "w pełni" uczestniczyć w rozgrywce, ponieważ karoseria/szyby (w samochodach) opancerzenie (w pojazdawch wojskowych), skutecznie chronią osoby przebywające w pojeździe przed śmiercionośnymi kulkami. To wie każdy. Jednak grzebiąc na zachodnich stronach Airsoftowych znalazłem pewien projekt, który powyżej opisaną kwestię niweluje. Link do zdjęcia poniżej. Link do zdjęcia. Czy według was takie rozwiązanie znalazłoby skuteczne zastosowanie na polach walki airsoftowej
 11. Daj zdjęcia tej ładowarki lub jakiś opis. Możliwe, że poprostu otrzymałeś wadliwą łądowarkę. Standardowo aku są w pewnej części naładowane i najpierw trzeba je rozładować, a potem dopiero naładować i powtórzyć ten cykl kilka razy (ogólnie rzecz biorąc jest to najlepsza metoda ładowania). Jaki jest woltaż i pojemność baterii? Jaki jest prąd ładowania? Ile czasu próbowałeś ładować baterię?
 12. Patelnie z pokryciem teflonowym - nie do zdarcia (chyba, że używasz metalowych akcesoriów kuchennych ;).
 13. Z tego co wiem malowanie proszkowe jest dosyć drogie i pomalowanie jednego małego elemenciku będzie raczej nieopłacalne (stosunek koryści do ceny). Lepiej po prostu sprayem machnąć.
 14. Znalazłem tą MP5 na www.airsoftpacific.com. Ogólnie istnieje niepisana zasada że PM-ów się nie maluje, ale w tym przypadku zakwestionowałbym ją (o ile rzczywiście taka zasada funkcjonuje w ogólnym mniemaniu). Też jestem posiadaczem MP5 (SD5). I zastanawiam się na pomalowaniem jej. Co sądzicie o tej pomalowanej MP5 i jakie macie zdanie na temat malowania PM-ów? Pozdrawiam. EDIT: @javelin - Twoja emka trochę zebrę przypomina, ale na 3 zdjęciu widać, że całkiem nieźle współgra to z resztą Twojej osoby :).
×
×
 • Create New...