Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SLR105 A1 steel&wood vs SLR 105


Recommended Posts

Cześć!

Chodzi mi głównie o różnice w/w wymienionych replik (zasięg, żywotność, celność itp.)

Gdzieś mi się obiło o uszy, że ta normalna wersja (nie steel&wood)cześći metalowe posiada z jakiegoś gorszego metalu, czy coś takiego. Jeśli jestem w błędzie wyprowadzcie mnie z niego.

 

P.S. Skorzystałem z wyszukiwarki.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

S&W ma wzmocnione części gearboxa które spokojnie na stocku wytrzymają m110 ( u mnie ok 20tyś przebiegu na takim springu i 0 zużycia) lub nawet m120 i oczywiście zapewnią znacznie większą żywotność.

części wzmocnione względem tańszej wersji :

- Łożyskowana prowadnica sprężyny

- Łożyskowana, aluminiowa głowica tłoka

- Mosiężna głowica cylindra

- Wzmocniona uszczelniona dysza

- Wzmocniony teflonowy cylinder

- Zębatki z czterema zębami przeciwpowrotnymi

 

Jeśli chodzi o materiał to z tego co wiem w zwykłym slr jest to zniesławiony ZnAl . Nie wiem jaki rodzaj stali jest w S&W ale jest naprawdę solidny i b.wytrzymały tak samo drewno której jest świetnej jakości . Porównywałem obie repliki ( S&W mój a zwykły kolegi ) i różnica jest ogromna , praktycznie 2 inne repliki .

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

gb w obu przypadkach to v3 więc wejść na pewno wejdzie bo korpusy są te same , tylko może być problem z okablowaniem bo wersja ze składaną kolbą ma baterie pod deklem , ale to pewnie będzie kwestia jakiejś przejściówki czy drobniejszego pokombinowania

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...