Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4/M16 [G&P]


Recommended Posts

Na telepiące magi w G&P jest bardzo prosty ,trwały i tani sposób (nie izolka dookoła magazynka, nie uznaje takiej tandety ) i nie ma co narzekać

 

W każdej replice znajdziemy wady i zalety ,nie ma złotego środka,ja posiadam emke G&P ka i nie narzekam

Link to post
Share on other sites
  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dragunow mam wrażenie że jesteś nastawiony anty do emek G&P ,ale spoko twoje zdanie

 

A co do magazynków ,ja kupiłem taśmę rzep czarną 50 mm szeroką ,wykorzystując cześć (nie tą z chaczykami) tylko tę drugą ,nie wiem jak to nazwać ,włochatą

 

wycinając odpowiednie 2 kawałki wkleiłem na taśme dwustronną (taką zbrojoną w siatkę,jest mocniejsza)w wewnętrznej stonie pochwy,prowadnicy magazynka (wew. część body)

 

Jeden od strony klapki wyrzytnika łusek ,drugi od przodu (wszystko jak pisałem wyżej od środka)

trzyma sie bardzo dobrze i magazynki się nie telepią i nie rysują przy okazji,proste i skuteczne

 

pozdro :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Ja ma co prawda konwersję eMki SR 16 URX, ale w body wielkich różnic nie ma. Magi siedzą dość dobrze, zarówno ICS, orginalny G&P, ajk I CA. Jakbym chciał tam coś wkleić, to chyba nie miałbym miejsca. A co do CA, to faktycznie podaje najlepiej. Mam mida, ładuję go zawsze troche pond 100 i ani razu nie zawiódł. W sumie Oryginalny mid po rozkręceniu i przesmarowaniu kanału kulek wacikiem z silikonem, a następnie suchym też śmiga beż pytania, pod warunkiem, że kulki dobre (np BLASTER). Naj GFC, albo PESTKACH, ciął się bez względu na konserwację.

Link to post
Share on other sites

Przemieliłem kilka albo i więcej magów od G&P i zacinają się w każdej replice. Chyba że wykonasz tuning. Rozbierzesz maga i odkręcisz sprężynę która ma tendencje do zwijania się na boki. Oczywiście smarując ją delikatnie silikonem.

 

W G&P magi G&G nie siędzą, bo są da ciasne.

Magi MAGa elegancko podają i siedzą tyle że są plastikowe

Star ... loteria w jednych G&P podają w drugich nie.

P&J podają i ładnie siedzą, ale gorzej z wykonaniem. Mnie przynajmniej farba schodziła

KA na 4 różnych emkach (w tym 2 G&P, w każdym karabinie inna komora) nie podają. Tutaj też potrzeba trochę roboty by je "naprawić"

CA moim zdaniem jedne z lepszych, podają wszystko wyglądają DOŚĆ przyzwoicie i nie latają za mocno (wada, są krótsze od oryginałów tak jak G&P)

 

 

Więcej magów nie pamiętam... (all z autopsji)

Link to post
Share on other sites

No to kurcze trafiałem zawsze na złe. Policzyłem... dokładnie 14 sztuk... Raz na dziesięć napełnień każdy się przycinał. Niektóre częściej.

 

 

Tyle że wy chyba strzelacie na stockowych komorach prawda? A ja nigdy nie używałem stockowej... Może to być powodem

Link to post
Share on other sites

@Drag- ja poza nową emką nigdy nie używałem w starej stokowej komory. Od początku king arms. I dalej było ok.

 

Co do stokowej komory w nowej serii- o niebo lepsza od starej z niebieskimi plastikami. Sprawdzałem szczelność pod wodą i wypadło świetnie. Co prawda nie jest to King Arms...

Link to post
Share on other sites

Szczelna jest to prawda, ale ... słabo podkręca. Oczywiście wymiana gumki, dystansera i lufy pomaga. Baaardzo.

 

 

No to z tymi magami w takim razie loteria. I naprawdę nie zależy to do kulek. Zacinał się nawet na extremach i mad bullach.

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie nie ma gorszych kulek niż extreme prec. czy jak to tam się nazywa.

 

Stary, sprawdzony sposób:

 

Kupujesz G&P i spodziewasz się świetnej repliki? Dokup:

 

-preclufe np. Systemy

-gumke jw

-dystanser H deep fire

-komore KA

 

Na czymś takim, na 9,6V masz piękny rof, śliczny zasięg i skupienie i trzyma przez jakieś 30k kulek. Potem zazwyczaj wkłada się bore upa np. guardera, tłok deep fire, sprężyne np. M130 i środkową zębatkę guarder oryginal.

 

Jak dla mnie to wyczerpuje temat "a co powinienem jeszcze dokupić?".

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...