Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4/M16 [G&P]


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a jak jest z klapka od zamka? Czy otwiera sie za pociagnieciem raczki przeladowania jak w TMie czy trzeba recznie?

Trzeba otwierać ręcznie z tymże jest to troche kłopotliwe ze względu na zastosowanie sprężynki ,która sama naprowadza klapke na "swoje" miejsce.Także potrzeba dówch rąk do regulowania hop-up-u.pozdr

Link to post
Share on other sites
a jak wyglada sprawa wykonania m4 G&P bo doszly mnie sluchy ze wykonanie nie jest zbyt precyzyjne :!: slyszalem ze body jest jakies krzywe i do tego przez szczeliny widac gearbox :!: wiec chcialem siedowiedziec jak to naprawde jest :?:

Jako nieprecyzyjne określił bym wypowiedzi które słyszałeś.Body jest świetnej jakości nie ma żądnych szczelin ani skrzywień.Jest zdecydowanie lepiej wykonane niż body by CA.A co do montażu zawieszenia to nie ma w G&P wielkiego pola do manewru.Jesli chcesz mieć to "ucho" na boku a nie pod spodem fore gripa niestety potrzebna będzie jakaś dodatkowa szyna. np.cos w ten deseń http://img.redwolfairsoft.com/upload/produ...mg/TRS-10-L.jpg pozdr

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
A coś ponad to co pisza na MG? Np. jakiej mocy jest sprężyna? I czy wg. Ciebie, podobnie jak w G&G można ryzykowac 190%PDI? Napisz jakie masz osiągi na stocku, zasięg, skupienie, celność?

1.Nie posiadam żadnych innych informacji co do wzmocnionych części wew. w tym karabinku.

2.Ryzykować można zawsze,pozostaje jednak pyt. jak długo gun to wytrzyma.

3.Co do zasięgu nie wypowiem się ,ponieważ nie robiłem żadnych pomiarów.Sprawa ma się podobnie w wypadku skupienia i celności.(jednak w tym wypadku ważną rolę odgrywa celne oko strzelca)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Od jakiegoś czasu jestem szczęśliwym posiadaczem Colta Commando G&P i przyznam że absolutnie wart swojej ceny jeśli chodzi o jakość wykonania i "balistykę"(mimo że ta wersja ma tylko 30 cm lufy wewn.to z racji mocy bije bardzo celnie, skupienie niezłe na ciągłym również mimo solidnego "trząchania" :wink: ). Co do bezawaryjności to muszę niestety poczekać kilka miesięcy aktywnego użytkowania.

 

Pozdrawiam

 

PS:Co do pokrywy wyrzutnika łusek to lepsza taka (w istocie łatwo obsłużyć hop up przy odrobinie wprawy jedną ręką) niż ICSa która przy byle wstrząsie sama odskakuje grożąc zahaczeniem i wyrwaniem.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

hmmm mam swoja m4 G&P i powiem wam ze jak narazie jestem zawiedziony po kilku tygodniach jak otrzymalem guna zlamal sie Tappet Plate "popychacz" napisalem do machinegun i dostalem odpowiedz

witamy,

 

winny jest nie tyle popychacz, co zła konstrukcja pewnych elementów w GB. Żaden ze standardowych nie pasuje.

Usuniecie usterki wymaga uskutecznienia kilku zabiegów w GB oraz wymiany popychacza na modyfikowany. Klienci, którzy u nas kupili M4 GP maja te usługe i wymianę gratis.

 

No jestem jak narazie zawiedziony tym gunem, mam nadzieje ze po wymianie tego geara bedzie lepiej :evil:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Hmm tak dostalem i zamontowalem :!: tylko znowu kolejny problem w tych modelach G&P jest jeszcze jenda wada cos ze stykami nie tylko ja mam ten problem wiecej infomacji na ten temat ma CEZ. On czeka wlasnie na naprawe a ja czekam az sie wyjasni wkoncu co to za czesc.

 

Problem jest w tym ze po nacisnieciu spustu nic sie nie dzieje po jakis 2-4 sek dopiero zaczyna dzialac silnik czasem nawet slychac dzwiek jakiegos zwarcia czy czegos :!: wiec jak tylko CEZ dostanie swoj karabin bedziemy wiedziec o co chodzi :(

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Problem jest w tym ze po nacisnieciu spustu nic sie nie dzieje po jakis 2-4 sek dopiero zaczyna dzialac silnik czasem nawet slychac dzwiek jakiegos zwarcia czy czegos

 

Opóźnione strzały to zazwyczaj pierwsza oznaka ze łącznik stylu spustowego przepala miedzianą blaszkę.

 

Jeśli słyszysz do tego zwarcia to już niebawem przestanie strzelać...

Można to naprawić lub wymienić blaszkę na nową.

pozdr

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...