Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4/M16 [G&P]


Recommended Posts

Dzisiaj sprawdzałem na strzelance jak działa mag to nic nie podawał (nasmarowałem itp.), potem jakoś sobie poradziłem i po wystrzeleniu kilku magów innych low bateria ledwo co chodziła moc tak jak by spadła i reakcja na spust też. Bateria i wszystko sprawne. Nie wiem nawet nie mogę go na gwarancje oddać bo był na 2 strzelankach po 4 -5 h i nic więcej z niego nie strzelałem. Kupiłem i okazało się być jedno wielkie G.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No że towaru nie mogę zwrócić. :D Nie, batka była sprawna z 1700 zostało jeszcze 1100 mha. No nie wiem taki dźwięk był jak by ledwo co nogła ta batka uciągnąć, Tak samo zasięg nie wiem czemu ale jakoś słabiej strzela. I pytanie mam czy magi DBoys pasują do G&P?

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj sprawdzałem na strzelance jak działa mag to nic nie podawał (nasmarowałem itp.), potem jakoś sobie poradziłem i po wystrzeleniu kilku magów innych low bateria ledwo co chodziła moc tak jak by spadła i reakcja na spust też. Bateria i wszystko sprawne. Nie wiem nawet nie mogę go na gwarancje oddać bo był na 2 strzelankach po 4 -5 h i nic więcej z niego nie strzelałem. Kupiłem i okazało się być jedno wielkie G.

 

A jaką masz tę baterię?

Z jakich kulek strzelałeś?

Link to post
Share on other sites

A moja eMka wczoraj straciła zęby- nie wiem czy na tłoku czy na zębatce, ale padła. Puszczałem serie nagle magiczny dźwięk "łuuziiłu", replika stygnie, sprawdzam czy wszystko ok, tym razem bez kulek- "łuziiłuł pyk pyk". No i tyle. Leci na asgshop- ledwo trzecia strzelanka.

Link to post
Share on other sites

Ale wyrazy dźwiękonaśladowcze fajne :wink:

Troszkę szkoda, ciekawe czy coś może zależeć od tego gdzie się kupiło, bo moich dwóch kolegów kupiło na wgc, mają repliki rok, duży przebieg, i teraz gwóźdź programu :-P , działają wyśmienicie.

Edited by Prezes_____
Link to post
Share on other sites

Ta nowa seria nie jest jeszcze sprawdzona po prostu.

 

Sam miałem przez prawie rok WGC Customa z wgc, który jest niemal 100%ym G&P i działał świetnie i bezawaryjnie. Jednak wole sam serwisować replikę i wiedzieć co w niej siedzi. No, ale jak jest gwarancja i można za darmo coś wymienić to nie zaniecham skorzystać.

Link to post
Share on other sites

Nie róbmy sensacji i nie oczerniajmy repliki. Nie spodobała Ci się?- odeślij i poproś o zwrot gotówki i kup np King Armsa- tam wykonanie stoi na wyższym poziomie. Śmiem nawet twierdzić, że na najwyższym. Nie wiem jak z PTW, ale nie biorę ich pod uwage.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...