Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4/M16 [G&P]


Recommended Posts

Właśnie dużo osób chwali, ale z tego co patrze po sklepach to nie za dużo wersji jest :icon_razz2: nie wiem czemu, ale G&P mnie pochłonęło, cholernie podobają mi się repliki tej firmy. W asgshopie jest fajna replika G&P z grawerowanym body, ale z tego co patrze to jest masa korpusów od G&P do kupienia, replika :

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2288

Tylko trochę za droga...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie sprawdzam i można powiedzieć, że ok. Tylko nie wiem czemu, ale z zewnątrz przypomina mi tańsze modele, może to przez kolor farby ? Wiem to tylko zdjęcia, ale G&P pod tym względem wypada lepiej. Dodam, że kiedyś jak jeszcze miałem boyi/pj m4 ris to znajomy miał CA, postrzelałem trochę i mówię, że wykonanie i działanie lepsze od PJ/ boyi. Lecz inny kolo miał właśnie G&P m4 z wygrawerowanym body, to mimo że CA to też firmowa replika, ale G&P wypadało o niebo lepiej! :biggrin:

Link to post
Share on other sites

Widzę, że nikt się nie wypowiada, więc może na to pytanie uzyskam odpowiedź. Repliki ARES'a ? to dobra marka, jak z wykonaniem i spasowaniem części ? Wygląd body, gearbox, chodzi mi o to czy jest to replika nie sprawiająca problemów i czy wyglądem zewnętrznym bardzo odstaje od G&P.

Chodzi mi o ten model :

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=9250&name=ARES_-_M4_CQB_-_AR-021#!prettyPhoto

Link to post
Share on other sites

No chyba tak będę musiał zrobić, tak więc dzięki za wypowiedzi i raczej kupię G&P, może jeszcze zastanowię się nad KWA. Nie chcąc zakładać nowego tematu, powiecie mi z jakiej firmy kupić właśnie do emki cqb kolimator, dobrą latarkę i laser ? To tyle, potem temat można zamknąć. :biggrin:

Link to post
Share on other sites

Jakie to koli ma być? Eotech? Aimpoint? W kształcie ACOG'a? Niezłe koli (kopie Eotecha) mają (mieli?) Viamortis i TomekPL (obaj tu z forum). Aimpoint to nie mój wybór, więc się nie wypowiem. ACOG'a (koli w budzie ACOG'a raczej) miałem od G&G i był czerstwy, szybko padł włącznik, generalnie poza fajną i funkcjonalną walizeczką (noszę w niej teraz chińską lunetę ACOG) to był syf. Generalnie każdy chińczyk byle tańszy jeśli chcesz koli ala ACOG.

Link to post
Share on other sites

Nie koniecznie zależy mi na wyglądzie, a na dobrym działaniu, bez różnicy czy to będzie Eotech, Aimpoint. Ma tylko pasować do emki, chciałbym żeby m4 G&P cqb wzorowała się na prawdziwej broni jakiegoś oddziału :icon_razz2: czyli koli, latarka, laser raczej zbędny i jakaś rączka, to tyle.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ktoś zmieniał body w swoim G&P? To z biciami Colta jakoś mi się opatrzyło już i ogólnie jakoś nie pałałem do niego specjalną miłością od początku. Chciałem sobie sprawić komplet Vltor z upperem MUR produkcji G&P. Dużo "solenia" jest z przekładką? Na co trzeba zwrócić jakąś szczególną uwagę?

Link to post
Share on other sites

Jeśli G&P to nie będzie większego problemu. Musisz zwrócić uwagę tylko i wyłącznie na to, aby gumowa podkładka przy dupie G&P była też w nowym lowerze. Jak nie ma to przełóż. Jak włożysz załóż, w tej kolejności, pin spustowy -> pin tylni -> chwyt pistoletowy -> stock tube i zobacz czy siedzi prosto. Jak prosto to składaj resztę.

 

PS. Rezerwuje pierwokupu Twojego body. ;)

Link to post
Share on other sites

I upewnij się dodatkowo, że lower i upper są z jednej repliki/jednego kompletu. Jakiś czas temu dokupiłem do swojej emki drugi upper receiver (produkcji G&P oczywiście) i tak jak stockowy komplet body trzyma się bardzo dobrze to nowy upper lata niemiłosiernie a przedni pin po prostu sam wypada. Na szczęście magiczny pin rozporowy jest już w drodze :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam mam problem z M4A1 G&P mianowicie chwyt pistoletowy mi się rusza tak centymentr w przód i w tył gdzie moge to przykręcić żeby sie nie ruszał bo niestety jak sie rusza to śruba silnika raz jest dokrecona a raz nie i silnik raz łapie a raz nie, mało to komfortowe.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

A bzdura Panowie! Oczywiście ekspertów nie brakuję. Magi może nie tyle co mogą wpłynąć na FPS co na w sposób jaki replika podaje kulki. Mam to o czym Kolega pisze. Z magazynków boyi pierwsze kulki wypadaja praktycznie za lufę. Czemu tak się dzieję? Ponieważ sprężyna przy pełnym magazynku jest zbyt napięta i za mocno naciska na komorę za pomocą kulki. W momencie jak dysza wchodzi delikatnie blokuje się na kulce następnej i nie uszczelnia prawidłowo. Dada!

 

 

przypuszczam że mam to sama tylko na magach G&P, przez pierwsze strzały kulki lecą blisko i słychać dziwny odgłos wystrzału po ok 15-20 strzałach wraca do normy.

 

Co zrobić aby temu zapobiec?

 

ładowanie niepełnych magów to jest raczej półśrodek nie rozwiązuje problemów

zaznaczę jeszcze że w poprzedniej emce G&P na tych samych magach nie miałem takich problemów

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...