Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4/M16 [G&P]


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, zmiana kulek na okrągłe;). Kulki PJ tną się w każdych midach z tego powodu że są wykonane bardzo kiepsko (często nie mają nawet kształtu sfery, tylko sferopodobny) i niestety bez zmiany na markowe kulki (polecam G&G) midcap nie będzie dobrze podawał.

Link to post
Share on other sites

Panowie, a może i Panie

 

Jak wygląda sprawa kompatybilność M4 G&P z komorami Prometheusa?

 

 

Czy ktoś miał jakieś doświadczenia?

Najlepiej, jeśli ktoś ją instalował w G&P M4 CQB MOE :icon_biggrin: .

 

 

Pozdrawiam

Marcin

Edited by qazfakir
Link to post
Share on other sites

Co do mida w zestawie to jest kiepski, nie podaje i tak 30 końcowych kulek wchodzi obok siebie... do tego się tną, nie podaje dopóki się w niego nie walnie, jak się już zatnie. Może trafiłem na słaby egzemplarz, ale po_przesmarowaniu i rozebraniu brak poprawy.

 

Popracuj proszę nad pisownią.

 

Martinez.

Edited by Marrtinez
Link to post
Share on other sites

Na 8 magów magów G&P mid-cap we wszystkich występują u mnie zacięcia - nie zależnie od użytych kulek (madbull, G&G, Guarder, Bioval). Dlatego zainwestowałem w Boyi i problem znikł :icon_smile:

Edited by Marrtinez
Pisownia!
Link to post
Share on other sites

Hm, wiele ich nie używałem, ale nic z takich rzeczy się nie działo. Będę musiał potestować dokładniej te magi, jak będę mieć okazje.

Swoją drogą - orientuje się ktoś może, z czego dokładnie wykonane są eMki G&P? ZnAl, czy może jakieś porządne aluminium?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Panowie możecie mi powiedzieć czy może się stać coś gdy mam zamontowany w m4 mosfet scharka i do tego akumulator Lipo 11.1 2200 25c przy 420 fps? Bo znajomy uważa,że zębatki mi ukręci. A i drugie pytanko co może być gdy replika z tym mosfetem niby strzela ale praca mechanizmu jest inna jeśli idzie o dźwięk pracy? Jest to wada może silnika albo czegoś innego?

Edited by maniek212213
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

http://dziecko.wieszjak.pl/edukacja-dziecka/szybka-nauka/208697,Jak-nauczyc-sie-czytac-ze-zrozumieniem.html

 

Zacznij od tego, potem przejdź do mojego zdania i zauważ, że napisałem "TEŻ". Co sugerować może, że ja również jak idiota się tym bawiłem i popsułem. Więc ciężko to nazwać atakiem, chyba, że masochistą jestem. Rad jestem niezwykle, że nie uznałeś to jako atak słowny, nie wiem co bym zrobił jakby się stało inaczej...

 

Generalnie, rozbij body na połówki i zobacz co Ci się tam stało. Spora szansa, że po prostu sprężynę rozciągnąłeś.

Edited by AnR
Link to post
Share on other sites

Zdejmujesz kolbę, odkręcasz zaślepkę stock tuba, trzyma się na małej śrubce. Będziesz potrzebował długiego krzyżaka. Odkręcasz stock tuba za pomocą śruby, która znajduje się w jej wnętrzu. Zdejmujesz całego stock tuba.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...