Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rodzina M4 [SRC]


Recommended Posts

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety wymiana jest konieczna bo na 8.4 nie postrzelasz...

 

Nie opowiadaj głupot. Już chyba czwarty raz w tym temacie piszę (i nie tylko ja), że mam baterię 8.4 V i nie mam żadnych problemów. Może ROF nie jest zachwycjący, ale spokojnie daje radę. Do bani są te baterie dawane w zestawie!

Bedziesz musiał najprawdopodobniej wymienić zębatkę tłokową, dźwignię rozdzielacza, może być konieczna wymiana płytki selektora ognia, oczywiście nie bierz tej bateri z zestawu. Część osób również się skarżyła na zębatkę silnikową. Na te elementy użytkownicy SR4 narzekają najczęściej.

 

A jak mam byc szczery, to nie polecam Ci tej repliki. Dozbieraj i kup sobie CA.

Link to post
Share on other sites

odnośnie celności SRC - przy prowadzeniu ognia pojedyńczego nie mogę nic zarzucić - kulki leciały tam gdzie chciałem :). Jeśli jednak chodzi o wieksze serie [pow 3-4kulek] to rozrzut już jednak był spory - w sumie jak w każdym aegu :P

 

moja rada jest następująca - jeśli planujesz bawić się w strzelca wyborowego - luneta minimum 3-9x32 [albo o stałym 4x] i to na szynę nie na rączkę, bo rączka plasticzana i się chwieje więc celowanie rpecyzyjne niemożliwe się staje

 

jeśli chcesz być normalnym szturmanem bez wydziwiania to kolimator [ach ten acog :)] i jednak też na szynę a nie na rączkę

 

o muszkę się nie martw - nie będzie Ci zasłaniała lini celowania :)

 

Pozdrawiam

Kakaroth

Link to post
Share on other sites

kurcze troche nie siedzialem w temacie asg

teraz planowalem wrocic z nowo zakupiona - opisywana tu emke

ale troche sie teraz zniechecilem...

 

jedyne co widze w zmianach na lepsze to to ze nie powinno byc juz problemu z zebatka tloku jezeli jak pisza na tajwangunie "wszystkie modele karabinów szturmowych SRC maja wymieniane podczas przeglądu "0" zębatki tłokowe (aluminiowe) na stalowe"

 

ale z tego co piszecie czasem padaja rowniez inne czesci....;/;/;/

kurcze a mialo byc tak pieknie

Link to post
Share on other sites

pytanie retoryczne:]

 

chodz malo przypadkow znam... wiecej tu zostalo wymienionych o src:))

wszystko si tylko ciarki przechodza gdy sie czyta o prawie 'swoim' m4 ze sie psuje... ale damy rade a i tak nie ma nic w tej cenie...

 

chyba bede bral tego:

http://www.taiwangun.com/index.php?str=pro...t&product_id=98

 

jakies sugestie? moze dokupic cos juz na poczatku...

z gory dzieki

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A ja mam takie noobowe pytanie..jak umieścić tą baterie w kolbie taktycznej srki ? :roll: Tzn. jak ją ułożyć w środku... Kiedyś w temacie o Sr-kach były fotki jak to zrobić, ale znikły...

 

[EDIT]

Byłem tak zafascynowany(w końcu pierwszy AEG....) SR-ką, że nie zauważyłem iż..krakman przysłał mi innąinną baterie niż jest w powyższym linku :roll: Ktoś mi powie jak ją umieścić w kolbie taktycznej, żeby można było korzystać ze wszystkich ustawień ? Bo mogę tylko do połowy ją złożyć...Dalej niechce iść :|

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ja kupilem SR4 i po wystrzeleniu doslownie 100 kulek tlok mi sie zacial, lufa sie chwieje, przewody grzeja sie jak glupie- no coz ale uwazam jak za te cene to jest raczej udany zakup- pisz "raczej" bo musialem dokupic baterie za 100 zl. Czy pozmoze odblokowac tlok- diabli wiedza ale mam nadzieje ze da bo inaczej zrobie sie wsciekly........

Link to post
Share on other sites

ten karabin od poczatku mnie denerwuje czy moze mi ktos powiedziec jakis jest zakres regulacji HU ? probowalem na wszystkie sposoby wyregulowac i niewidze zadnej znaczacej roznicy w HU odkrecilem na maxa HU ze srobka lekko odkrecona juz i w druga strone stopniowo staralem sie zwiekszac ale bez znacznych osiagow od poczatku zasieg jest smieszny(30m)porownywalny do taniej gazowki czy ten karabin ma napewno ponad 250fps ? mam sr4RIS i lapie sie za glowe bo wydalem na niego sporo a niejestem zadowolony z zakupu jak do tej pory..

Link to post
Share on other sites

A ja juz wiem dalczego wszystkie SRC sa takie awryjne.... otoz to jest klatwa samuraja- japonscy mnisi wspolpracujacy z firma Tokyo Marui przekleli SRC, i jak widac klatwa dziala az za dobrze :mrgreen:

a nam, uzytkownikom tej repilki nie pozostaje nic innego jak tylko zlozyc ofiare na oltarzu blagalnym "do wszystkich replik", ofiara musi sie skladac z przynajmniej 30 hi- capow, dwoch ogniw SaNYO 9,6 V i 3000 kulkek 0,2 g

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...