Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

STALKER-Zona Nysa III


Recommended Posts

  • Replies 610
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Będe trzymał jeden świstek karty amunicji specjalnie na Ciebie :) a nawet jak mi go zabraknie to zanim do mnie dobiegniesz potraktuje Cie deszczem jokerów.

 

Jeśli bardzo chcesz, spoko, chociaż upatrzyłem sobie już ofiarę... :wink: Na pewno to odczuje.. :wink:

 

Tak samo jak wiem, czym się zajmę na miejscu... Stalkerzy to przemytnicy, z Zony skarby wynoszą, nie.? :wink:

Link to post
Share on other sites

Jeszcze jedno malutkie pytanko. Czy skrytka Stalkera może być przedmoitem podpierdzielenia przez jakiegoś złośliwca, czy jest to rzecz nietykalnadl innych graczy. Nie doczytałem się na ten temat nieczego, a wolałbym żeby mi kto nie znisczył bądź nie podwędził, myśląc że znalazł arta, czy ze zwykłej złośliwości. :wink: Wydaje mi się, że skryti powinny być nietykalne, pod warunkiem że sa podpisane np.: "Stalker Bart". Nie wiem jak to było praktykowane w poprzednich edycjach. :wink:

Link to post
Share on other sites

Skrytka - miejscówka na schowanie swoich rzeczy/artefaktów, czegokolwiek o której wiesz tylko Ty. Każdy kto znajdzie coś ukrytego może to zabrać, zniszczyć lub podmienić na jakąś niespodziankę. Gdyby były nietykalne to straciłyby sens, bo równie dobrze mógłbyś postawić pudełko podpisane :Stalker Bart: na środku poligonu.

Pamiętajcie że Mutanci lubią grzebać po zakamarkach :D

Link to post
Share on other sites

A więc:

 

1. Skrytki ulokowane na terenie gry/Zony/poligonu i terenu fortów mogą a nawet muszą być ograbiane. Jeżeli planujecie coś zabrać do domu na pamiątkę to proponuję chować gadżety na Forcie Prusy (Barze) w swoich prywatnych rzeczach. Gwarantuję Wam że jest kilka "znajdek" czy artefaktów wartych uwagi :wink:

 

2. Prąd będzie jak zwykle, Siwy załatwi 1-2 agregaty prądotwórcze.

 

3. Frakcje - oczywiście będzie a raczej już jest kilka frakcji i postaci NPC do których można się przyłączyć lub pracować dla nich. Patrz poprzednie strony + kilka nieujawnionych.

 

4. O ile dobrze kojarzę na stronie imprezy www.stalker.nysa.pl jest gdzieś mapka z pokazanym dojazdem ze stacji PKP na teren fortu. Jeśli nie, postaram się w najbliższym czasie puścić nową mapkę.

Link to post
Share on other sites

Czy jedzie ktoś z warszawy pociągiem/samochodem?

/W przypadku pociągu będzie można jakoś się zgrać i jechać ew. grupą.

/W przypadku samochodu jeżeli nikt nie będzie miał nic przeciwko i będzie miejsce to byłbym wdzięczny za zgarnięcie.

Rzeczą oczywistą jest, że dokładam się do paliwa.

Edited by feder91
Link to post
Share on other sites

Jako jeden z mutków mogę powiedzieć, że najlepszą ochronę siłą przekupstwa (90%) na mnie stanowi stary, ruski snikers :wink: siła snikersa jest tak wielka że można za nie zachęcić mnie do rozmowy lub prostego polecenia. Co do innych skuteczność wynosi 50%, kiedy ktoś wyciągnie tofi w moim przypadku oznacza to skuteczność minusową (ble tofi :E ) :wink:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...